Gramofon Morska

Domki imprezowe

Gdynia, Morska 122A

3miasto - ocena (1) Absolutnie nie! Miejsce nadaje się do remontu a nie wynajmu. Właścicielka nie... 3miasto Sandra - ocena (1) Polecam , wszystkie Gramofon Morska 122, Gramofon Grabówek, Gramofon Chylonia... Sandra Gość - ocena (1) Super miejsce na urodziny , Gość
Gość - ocena (1) Super miejsce. Polecam Gość Zosia - ocena (1) Polecam , zabawa udana, lokal bardzo przyjemny. Zosia Solenizant - ocena (1) Widziałem i polecam gorąco z całego serca Solenizant Gość - ocena (1) Jak impreza to tylko w Gramofonie . Polecam Gość Gosc - ocena (1) Polecam byłam widziałam suoer bylo Gosc Bartek - ocena (1) Zdecydowanie polecam. Nasza impreza trwała w najlepsze do samego rana.... Bartek Krzysztof - ocena (1) Miałem tam wspaniałą 30 w zeszłym roku. Fajny lokal w przystępnej cenie. Krzysztof Jolka - ocena (1) Miejsce warte polecenia. Jolka Renia - ocena (1) Organizowalam swoje 50 urodziny jestem bardzo zadowolona. Jedzenie smaczne... Renia Tomasz Buksiński - ocena (1) Polecam i zapraszam każdego kto chce zorganizować np pożegnanie z mundurem.... Tomasz Buksiński Kasia - opinia (1) Gorąco polecam, nagłośnienie, laser, dym robią klimat . Pozdrawiam! Kasia Super lokalizacja, klimatyczne miejsce, miła obsługa (1) Jestem bardzo zadowolona! W Gramofonie zorganizowałam swoją 30-stkę. Super... Marta