Gratulacje Grupo Pyroworms:) Jesteście najlepsi

Ten spektakl był cudowny. Zaprezentowaliście się jak mistrzowie, wirtuozi światło- dźwięku.Tak wspaniale, jak tym razem jeszcze nie było. Mimo wcześniejszych, też spektakularnych i zapierających dech pokazów.Tylu zachwyconych ludzi, tyle radości dla oglądających, i te krople miodu dla duszy, które nam zafundowaliście po prostu bezcenne zarówno dla mnie jak
i komentujących z zachwytem widzów. To był najlepszy Wasz pokaz.Takie też opinie ludzi słyszałam, zapierał dech, a najlepszym tego oddzwiękiem był głos małego chłopca, który kiedy tylko był słyszalny wręcz piał z zachwytu. Pokazów światło- dźwięk wiele już widziałam ale tak misternie przygotowanego i dopracowanego, mimo kłód pod nogi, jeszcze nigdy.Najwyraźniej utkwiły mi w pamięci ufoludek, fontanny gwiżdżących jęzorów, kula, która rozszczepiła się w duże koło i jak zawsze przewspaniały finał, który wszystkich obsypał złotym deszczem. Muzyka i genialnie dobrane efekty wizualne to efekt, dla którego warto przemierzyć nie jak ja z rodziną 30 km, warto nawet tysiące kilometrów przejechać, bo tak wspaniałego widowiska zakładam, że tego roku nikt, nikt prócz nas wybrańców mógł nie widzieć na planecie zwanej Ziemi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie
chciałabym podziękować naszym wirtuozom pirotechniki za przygotowanie wspaniałego spektaklu światło- dźwięku. Jak zwykle stanęliście Panowie na wysokości zadania i przygotowaliście przedstawienie, które potęgowało napięcie w trakcie oglądania fajerwerków aby w finale napięcie stanęło w zenicie, a widzowie szaleli z zachwytu oglądając ściany rozbłyskujących petard w akompaniamencie muzyki. Tworzycie Waszą sztukę z wielkim gustem i zrozumieniem. Takich pasjonatów należy wychwalać i cenić, bo jak Wy mało kto potrafi przygotować tak wysublimowane dzieło. Wszyscy oglądający przedstawienie byli zachwyceni, obsługa Dworku nigdy nie widziała takiego show, a wiele przedstawień tam się odbyło. Goście byli „wniebowzięci”, a widownia wiele widziała. Z całą stanowczością twierdzili, że pod Burj Khalifa w Dubaju nigdy nie widzieli tak mistrzowsko przygotowanego spektaklu.
Panowie ogromny szacun.
Polecam wszystkim Pyroworms i ich dzieło jako upiększenie uroczystości weselnej
Pozdrawiamy Was serdecznie, dziękujemy za widowisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0