Grawer

Usługi grawerskie

Gdańsk, Barniewicka 52D

Ja - ocena (1) Chamska obsluga Ja Iryna - opinia (1) Przywitna Pani, jaka zna się na grawiruwanie bardzo dobrze. Wszystko... Iryna Rafał - opinia (2) Bardzo profesjonalna obsługa. Pierwszorzędne doradztwo (tabliczka na obrazek... Rafał
Krystyna i Mateusz - opinia (1) Miła sympatyczna obsługa. Zniżka dla mieszkańców Osowy. Fachowe doradztwo. Krystyna i Mateusz Ela - opinia (2) Super szybka obsługa, profesjonalne wykonanie! Polecam! Ela Polecam (2) Wykonanie szybkie, grawer na butelce wykonany super a nawet napiszę Wow Carmax , Marzena polecam (2) Idealna obsługa, cena i jakość pracy. Nikt w Gdańsku nie chciał podjąć się... ŁA Tabliczka mebla (2) Zamowilam u przemilej Pani tabliczke do projektowanego mebla. Musiałam czekać... Beata Szybko, profesjonalnie - polecam! (2) Firma podjęła się wykonania usługi, której nie podjął się nikt inny w... Adam Polecam serdecznie (2) Serdecznie polecam usługi tej firmy, pomimo mojego dziwnego zamówienia panie... Monika Piękny grawer biżuterii (1) Bardzo polecam powyższa firmę. Miałem nietypowe zlecenie do wykonania: grawer... Tomasz Grawer w sklejce (2) Goraco polecam. Sympatyczna obsluga, ktora sluzy rada. Szybki czas... Olga Grawer na zegarku. (2) Zlecenie zostało zrealizowane błyskawicznie i idealnie. Bardzo miła obsługa.... Joanna ocena wykonania usługi (2) Zleciłam usługę grawerowania obrączek. Fachowa i miła obsługa. Termin... Ewa Szczerze polecam! (1) Grawer Group spadło mi z nieba. Na zamówienie czekałam niecałe 20 minut!... Zosia Grawer na bransolecie (2) Bardzo miła, profesjonalna i życzliwa obsługa. Usługa wykonana w terminie i... Michał POLECAM - GRAWER OSOWA (1) Bardzo mocno polecam. Miła i kompetentna obsługa, szybki termin realizacji.... jacek 100 % zadowolenia (1) Zamawiałem grawer na kłódce. Profesjonalna, rzetelna i miła obsługa. Bardzo... Robert Polecam !!! (2) Przepiękny grawer na obrączkach z okazji rocznicy ślubu.Szybka i... Sylwia Bardzo polecam (1) Bardzo miła obsługa, wszystko wykonane profesjonalnie i w ekspresowym tempie Patrycja