Gynatren

Dziewczyny czy ktoras z Was probowala tej szczepionki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

szczepiony to syf-z...rtęcią
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Gynatren

Nikt nie stosował?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

Nie stosowałam ale chcę spróbować. Masz może informacje gdzie ja można dostać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

Zastosowałam. Niestety kompletnie nic nie pomogło. Problem leżał w zupełnie innej bakterii, której gynatren nie ma szans a pałeczek kwasu mlekowego nie przybyło nic po 3 dawkach. Lepiej przyjmować regularnie i długo suplementy. Nadal szukam dobrego ginekologa od infekcji w Trójmieście. Bralam antybiotyk i chce zobaczyć co dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz powiedzieć w jakiej bakterii i co Tobie pomogło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mialam dużo różności :klebsiella, fecalis, coli i na te bylam leczona antybiotykami zupełnie niepotrzebnie. Co się jednej pozbylas, przylazla następna. Po zmianie ginekologa okazało się że większym problemem jest ureaplasma, niestety możliwe leczenie tylko antybiotykiem. Nie wiem czy pomogło bo dopiero skończyłam leczenie. Aktualnie szukam w Trójmieście porządnego lekarza od tych spraw bo obawiam się że to nie koniec... Mam świetnego ale ze Śląska. A Ty u kogo się leżysz i co Ci jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłabyś podać namiary na tego lekarza ze Śląska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Maciej Jędrzejko. Poczytaj sobie o nim. Niesamowity człowiek. Wizyty umawia co godzinę. Żałuję że nie ma takiego w Trójmieście. Nie zaluje 500km w jedną stronę. Dziś wiem o wiele więcej dzięki niemu. A co planujesz się wybrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja już do niego nie chodzę. Wyczyścił mi portfel, nawymyślał chorób.To taki lekarz celebryta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A powiesz cos wiecej? Ja bylam co prawda tylko raz i poskutkowało ale też momentami odnoszę wrażenie po jego udostępnieniach w internecie czy trochę nie przesadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez do niego jezdze ,daj jakiś namiar aaa,Kasia na siebie to sie odezwe na priv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, mam bardzo podobne problemy i od dłuższego czasu nie mogę się pozbyć wieku bakterii. Czy mogę prosić o kontakt czy udało Ci sie wyleczyć? K. Magdalena1@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

Odezwij się jak możesz agnwas19@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

Można zamówić w dowolnej. Imię kiej aptece i sprowadza. Jeżeli nie maja jej w hurtowni to sproadz od producenta. Właśnie wczoraj odebrałam gynatren w aptece w Goerlitz. Kosztuje 65 euro za trzy dawki. Potrzebna polska papierowa recepta i lodówka do transportu w temperaturze 2-8 stopni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

W dowolnej Aptece w Niemczech miało być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

ewawysz@gmail.com jak potrzebujesz więcej informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

Ja używam tej szczepionki od kilku lat.

Lekarz zapisywał mi wszystkie możliwe preparaty przeciwgrzybicze. Wszystko działało na kilka dni. Nawet mój mąż dostał maść i tabletki. Wszystko działało krótko.
Na własną rękę kupowałam probiotyki i pałeczki kwasu mlekowego.
Nawet nie chcę wiedzieć ile wydalam kady na to wszystko.
W końcu mój gin wpadł na pomysł z tą szczepionką.
Pierwszy raz zostałam zaszczepiona z 9-10 lat temu. Musialam dostać 3 szczepionki co 2 tygodnie, potem po roku 1 szczepionkę.
Od tamtej pory zapomniałam co to grzyb.
No i to był mój błąd, bo szczepionkę trzeba powtarzać co roku, a ja tego nie robiłam.
No i po tych paru latach znowu zaczęły się grzyby. Najpierw kupowałam maści i globulki na własną rękę, potem na receptę. Wszystko na nic. W końcu poprosiłam o szczepionkę.
We wrześniu miałam jedną szczepionkę, bo lekarka uznała, że nie muszę robić tak jak na początku 3 szczepień. Trochę się bałam, że po tak długiej przerwie nic to nie da. Ale jednak pomogło, bo od tamtej pory nie miałam ani razu grzyba. A minęło już 10 miesięcy.
Byłam teraz po receptę, ale okazuje się że są jakieś problemy w aptekach z tą szczepionką. Aptekarka zadzwoniła już do hurtowni, niby mają dostać w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję. Bo tym razem nie chciałabym mieć przerwy dłuższej niż rok.
Szkoda tylko, że to tyle kosztuje. No ale raz w roku trzeba tyle wydać, żeby mieć spokój.

A tak poza tym, to można to kupić w Polsce? Bo ja mieszkam w Niemczech i tu się szczepię. Ale od sierpnia będę na stałe w Polsce i się zastanawiam czy ta szczepionka jest do kupienia w Polsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gynatren

Jednak udało mi się kupić szczepionkę i dziś byłam na szczepieniu.
Nadal jednak nie wiem czy jest to dostępne w Polsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

A gdzie dokładnie w Niemczech udało się dostać tą szczepionkę?Bo ja od miesięcy jej szukam i ciągle mnie odsyłają z kwitkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

Nie, w Polsce nie jest dostępne. Ja ze swojej strony nie polecam, ale super ze Tobie pomoglotylko ze ja mam infekcje bakteryjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

Te szczepionki nie są dostępne u nas w Polsce, ja kupiłam w Niemczech, tak jak ty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

W Polsce jej nie kupisz. Jechałam do Niemiec po nią, 65 e.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Weronika -witam mam pytanie czy popraweę poczułaś po 1 szczepionce czy dopiero po serii ??Ja we wtorek wzięłam 1 i zastanawiam się , kiedy mogę liczyć na poprawę ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Weronika. Miałam taką sytuację jak ty. W 2007 roku na okrągło były infekcje. Różne i bakteryjnej, i grzybiczne. Kolejne antybiotyki tylko szkodziły. Wyczytałam w internecie, że istnieje szczepionka gynatren. Dzięki pomocy koleżanki udało mi się kupić. Odebrałam tak jak powinnam w sumie 4 zastrzyki . Miałam spokój do tego roku. Dopiero teraz z twojego postu dowiedziałam się, że powinnam doszczepiać się co roku. W Polsce szczepionki niestety nie kupię. Nie bardzo wiem co robić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Weronika napisz proszę gdzie w Niemczech to kupowałaś?? W PL bardzo ciężko dostać :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, gdzie w Niemczech kupiłyście? Miejscowośc? apteka? pomożcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Misia, po 22.09 będę miała i mogę się podzielić, bo kupuję całą paczkę, a potrzebuję tylko 1szt jako dawkę przypominającą
zostaw jakiś namiar na siebie to się odezwę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, gdyby pani miała ją nadal dostępną to mogę część odkupić. Męczę się z tym dziadostwem już 5 lat i jestem na skraju wytrzymałości. Może to by pomogło. Gdyby była pani zainteresowana to zostawiam maila : karolinax6@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@MałaCzarna napisałam maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam czy nadal ma Pani dostępne szczepionki ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Apteka https://www.apteka-schwedt.pl/ w Centrum Handlowym Schwedt :https://www.oder-center.de/?lang=pl
najpierw musisz do nich napisac/zadzwonic i zamowic lek - musza sprowadzic z hurtowni.
Mówią po polsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

Kilka lat na szczepienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

Można zamówić szczepionkę w dowolnej Aptece w Niemczech. W Polsce niedostępna. Potrzebna polska papierowa recepta z odręcznym podpisem lekarza, nie elektroniczna. 65 euro za opakowanie z 3 dawkami. Wczoraj odebrałam w aptece w Goerlitz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy któraś z Pań orientuje się u kogo/w jaki sposób mogę praktycznie na już sprowadzić Gynatren? Chodzi oczywiście o Trójmiasto, najlepiej Gdynia. Brałam ją u ginekologa na Dolnym Śląsku, jednak obecnie przebywam w Trójmieście i nie mogę znaleźć nikogo, kto jest mi w stanie pomóc. Proszę o rady :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U Doktor Ewy Paszkiewicz, Oliwkowa 35. Ale szczepionke sama musisz kupić w Niemczech, ona zaś wypisze receptę i Ciebie zaszczepi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli potrzebujesz jako dawkę przypominającą to mam 1 szt do odsprzedania. Jeśli więcej to trzeba jechać do Niemiec raczej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej, dzwonilam do bardzo duzej ilosci aptek i nigdzie nie mogę dostać. jakieś rady ? :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może znów jest przerwa w produkcji... :/
Jak było dostępne to w każdej aptece w DE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A pamiętasz ile ta przerwa w produkcji trwała ostatnio?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio jak próbowałam kupić tą szczepionkę, to prawie cały rok była ona niedostępna. Teraz nie wiem jak to wygląda, trzeba dzwonić do aptek co jakiś czas. Jak będą wyprodukowane, to będę dostępne w każdej aptece w Niemczech.
Natomiast jedno co jest pewne, to to że warto się zaszczepić bo to naprawdę działa. U mnie po trzech dawkach jak ręką odjął, Życie się zmienia na lepsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Czy znalazła Pani ta szczepionkę będę wdzięczna za informacje bo nie mogę jej dostać a jest mi bardzo potrzebna Mogę prosić o informacje ...kaliszewskad@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc. Ja kupowalam szczepionke w lenne aptheke we frankfurcie nad odra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, mam do odsprzedania jedna dawke szczepionki. Wazna jest do konca grudnia 2019
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie odkupie, jeżeli to aktualne. Proszę o kontakt na dorotab1@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,podasz mi namiary na lekarza na dolnym śląsku gdzie mogę sprowadzić i zaszczepić się tą szczepionką?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głogów interesuje Cie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, który ginekolog w Głogowie wystawia receptę na tą szczepionkę?
Dzięki za info.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze o twlefon 733929504
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem po drugiej dawce szczepionki.
Czekam na efekty. Dam znac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

Jak wam się udaje kupić tą szczepionkę w Niemczech? Skąd macie receptę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

odezwij sie na maila agnwas19@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

Czy ma ktoś Informacje gdzie można dostać gynatren? Bardzo pilne będę wdzięczna za każdą informację ponieważ nigdzie nie mogę jej znaleźć. Mój email Kaja_25092000@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie , nie słyszalam o niej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gynatren

Ja posiadam Gynatren (ważny do czerwca 2023) jeśli ktoś potrzebuje zapraszam do kontaktu kamiladziekan85@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...