Hanna P. - opinia (1) Korzystam z usług tego HCentrum już od roku i jestem zachwycona... Hanna P. Helena Kinowska - opinia (1) Pani dr. Dorota Kolasińska jest bardzo profesjonalna, miła i cierpliwa.... Helena Kinowska Helena Kinowska - opinia (1) Pani dr.Dorota Kolasińska bardzo miła, profesjonalna i cierpliwa.... Helena Kinowska
Agnueszka Tomasik - opinia (1) Pani doktor Aneta Pokryfka jest bardzo profesjonalna. Świetnie komunikuje się... Agnueszka Tomasik Anna M - opinia (1) Wspaniały lekarz, bardzo polecam! Miałam w gabinecie przeprowadzone zabiegi... Anna M Anna M - opinia (1) Wspaniały lekarz, bardzo polecam! Miałam w gabinecie przeprowadzone zabiegi... Anna M Davor - opinia (1) Wszytko w porządku bardzo miła i fachową obsluga Davor Agnieszka - opinia (2) Brak kompleksowej obsługi dziecka na miejscu. Dzisiaj zarejestrowałam dziecko... Agnieszka Beata - opinia (1) Bylam przyjeta w piatek z bulem zeba dziekuje za pomoc za fachowe podejscie... Beata Maria - opinia (1) Super usługi, polecam wszystkim Maria Kinga Kozłowska - opinia (2) jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia lekarzy oraz asystentek, oraz... Kinga Kozłowska Andrzej Fiałek - opinia (2) Profesjonalizm, fachowość, brak stresu dla pacjenta. Super przemiły człowiek,... Andrzej Fiałek Paulina W. - opinia (2) Polecam dr Katerynę - świetna stomatolog, szybko i bezboleśnie uratowała mój... Paulina W. Tverdyi Pavlo - opinia (2) Wszystko super, polecam Szybkie terminy i rozwiązanie problemu zębów Tverdyi Pavlo Ewa Drywa - opinia (1) Bardzo polecam dr Jasińskiego. W dniu dzisiejszym wstawiłam implant górnej 4.... Ewa Drywa Pacjentka R.P - opinia (2) Dziękuję za szybką pomoc, doktor Jasiński jest nieoceniony! Pacjentka R.P Hanna - opinia (1) Jestem rozczarowana po wizycie. Zapisałam się na niezbyt złożone procedury.... Hanna Zygmunt N. - opinia (2) Mój przypadek był określany przez wielu jako beznadziejny. Często słyszałem:... Zygmunt N. Mariusz Sawicki - opinia (2) Bardzo fachowa i miła obsługa. Bardzo polecam. Mariusz Sawicki Tomasz.B - opinia (1) Bardzo miła i fachowa obsługa . Polecam Tomasz.B