HE HE

Szkoda, że ten nauczyciel nie wie gdzie pracuje, bo szkoła nazywa się Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych, a nie ZSZ7.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HE HE

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, Ktosiu!!! Pozwól, że wytknę Ci parę błędów logicznych. Po pierwsze, ZSZ7 występuje tutaj jako metafora potoczna, której znaczenie jest powszechnie rozumiane przez użytkowników naszego forum. Dziwię się, że do tej chwili jeszcze nie uświadomiłeś sobie, że postrzeganie świata społecznego odbywa się właśnie przede wszystkim przy użyciu metafor, a także sensemakingu. Po drugie, zwróć uwagę na ciąg liter występujący w adresie stronki internetowej reklamującej naszą szkółkę (http://www.zsz7.pl Wynika stąd jednoznacznie, że ZSZ7 może wszystkim kojarzyć się z Zespołem Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych. Niestety, jesteś jedyną osobą na tym forum, która ma problemy z kojarzeniem. Po trzecie, niepoprawnie budujesz zdania. Wyrażona przez Ciebie opinia zawarta jest w jednym długim zdaniu. Zdecydowanie przyjemniej czytałoby się ją, gdyby była podzielona na krótsze ciągi słowne. W omawianym zdaniu występuje również błąd stylistyczny. Polega on na tym, że używasz sformułowania "ten nauczyciel". Sugeruje ono, że w Twojej opini występuje jeszcze przynajmniej jedno zdanie poprzedzające, w którym "ten nauczyciel" jest wspomniany.
Kochany Ktosiu! Nie obrażaj się, że wytknąłem Ci parę błędów. Chociaż jestem matematykiem, ciężko znoszę kalectwo językowe.
Pozdrawiam!
Nauczyciel ZSZ7
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2