Daria - ocena (1) Pierwszy raz skorzystałam z uslug salonu Hair Space Institute i jestem pod... Daria Julia - ocena (1) Salon sam w sobie zachwyca, czysto i pięknie w środku, obsługa przemiła i... Julia Tomasz Bigus - ocena (1) Świetna obsługa, pani Karolina przemiła i mega profesjonalna, jestem mega... Tomasz Bigus
Asia - ocena (1) Z całego serducha polecam Dorotkę - koloryzacja, strzyzenie, pielęgnacja,... Asia Katarzyna Lorenc - ocena (1) Exkluzywny, profesjonalny salon fryzjerski z przemiłą i bardzo fachową... Katarzyna Lorenc Aneta D. - ocena (1) Dla mnie na pewno najlepszy salon w 3city. Wspaniała atmosfera i pełny... Aneta D. Elżbieta - ocena (1) Profesjonalnie wykonane ombre jestem bardzo zadowolona z efektu. Miła... Elżbieta Lena - ocena (1) Jestem niezmiernie zadowolona z wizyty, moje włosy wyglądają cudnie! a czas... Lena Basia - ocena (1) Gorąco polecam, najlepszy salon, w którym byłam w ciągu ostatnich kilku lat,... Basia Sylwia - ocena (1) To była moja kolejna wizyta w tym salone i kolejny raz jestem bardzo... Sylwia Julia - ocena (1) Serdecznie polecam ten salon , jestem w 100% zadowolona z blondu uzyskanego... Julia Małgorzata - ocena (1) Bardzo polecam salon Hair Space, byłam pierwszy raz w sobotę i jestem pod... Małgorzata Paulina - ocena (1) Miły obsługa. Panie bardzo wesołe,uśmiechnięte. Napewno wrócę ;) Paulina Małgosia - ocena (1) Gorąco polecam!! :) Małgosia Anetta D. - ocena (1) Zdecydowanie polecam! Pani Monika perfekcyjnie wycieniowała moje niesforne... Anetta D. Ania - ocena (1) Bardzo polecam , super przedłużanie włosów już 3 wykonane przez panią Dorote... Ania Zuzanna - ocena (1) Jestem mega zadowolona z końcowego efektu. To nie był pierwszy raz jak... Zuzanna Rozalia - ocena (1) Serdecznie polecam salon! Przemiła atmosfera, uśmiechnięte Panie od samego... Rozalia Dominika - ocena (1) Najlepszy salon fryzjerski, w którym byłam! Nie wiedziałam jaki chce kolor, a... Dominika Elwira - ocena (1) Polecam. Obsługa salonu na bardzo wysokim poziomie, jestem zadowolona z... Elwira