Halas

Dzień dobry. Czy może mi ktoś wytłumaczyć co to za hałasy dochodzą z podwórka za blokiem storczykowa 7?? Czy ktoś tam boksuje??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: Halas

Sprawdz a nie na forum piszesz d*pcia przyrosła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Halas

ja klepałem
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Halas

To w łeb się klepnij
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: Halas

Tez się zastanawiałam. Brzmi jakby ktoś konia klepał...
może to ta Pani co strzela z wiatrówki w ogrodzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 21

To grupa dzieci pozostawianych całymi dniami bez czyjejkolwiek opieki. Chyba dopiero jak któreś wpadnie pod samochód, to się patologiczni rodzice zainteresują. Najwyraźniej dzieci rodzicom potrzebne tylko do pobierania 500+, a potem byle wyrzucic z domu i zero opieki i zainteresowania :(
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 6

Najgorzej to na tym placu zabaw patola , plac cały poniszczony do nocy siedzą a gdzie rodzice mamy pandemię a oni się mieszają tak nie wyjdziemy z tego szybko
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

Teren tego bloku to teren prywatny, dzieci mają prawo tam biegać i hałasować do 22.
Zajmijcie się swoimi sprawami.
Bo pewnie ja wy byliście mali to pewnie całymi dniami siedzieliście w domu.
Nie pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 28

Może trzeba zorganizować marsz protestacyjny przeciwko biegającym dzieciom z pod bloku numer 7?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie pracują w różnych godzinach, niektórych potrzebują trochę odpoczynku popołudniami. Komuś hałas może przeszkadzać np o godz 18. Trochę zrozumienia dla innych. Mieszkanie tez mam prywatne czyli mogę hałasować do 22, sąsiedzi pewnie będą szczęśliwi.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jedni odpoczywają o 18ej, inni o 9ej, zawsze ktoś się znajdzie...cisza nocna jest od 22 do 6ej I tak jak napisałaś możesz wtedy hałasować, a później do lozeczka i idź spać... tak jak te dzieci... Tak się żyje w bloku!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 26

No wlasnie....niedaleko pada jablko od jabloni. Jesli tak bedziemy wychowywac dzieci bez posxanowania innych, bezstresowo i bez wrazliwosci na potrzeby ludzi obok to spoleczenstwo zdziczeje...Do tego zmierzamy ?
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rozsądny głos, jak widać kulturalnej osoby. Są jeszcze normy społeczne i poszanowanie innych. Ciekawe co by było gdyby każdy zagluszal sasiadow i halasowal od 6 do 22, bo w bloku tak się żyje. Argumenty o terenie prywatnym takie, że ręce opadają. Ludzie, pamiętajcie, że to wspólnota. Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe. I naucz dziecko tego, aby było wrażliwym człowiekiem. Wiadomo że dzieci potrzebują ruchu. To weź je na wycieczkę, spacer, rower. A nie zostawiaj samopas godzinami pod blokiem żeby halasowalo pod oknami sąsiadom i biegalo po parkingu. A jak ktoś zwróci uwagę , bo chce odpocząć w swoim mieszkaniu po pracy to ublizanie i agresją.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzieci biegają a co maja? stać? w domu maja być przed TV? w domu maja być przed komputerem? w domu maja być z telefonem w ręku? pogięło Was ludzie. jak Wyście byli mali, młodzi to siedzieliście oczywiście cicho w domu? Dziecko jest w szkole ( a teraz w domu bo zdalne jest nauczanie) więc musi się wyhasać, dopóki pogoda pozwala niech latają po podwórku, a że jest takie tylko pod blokiem to latają pod blokiem.
I nie martw się ciołku bo są pod opieką, zawsze któryś z rodziców na dole też jest. Tak, że zainteresowanie się dziećmi jak i opieka nad nimi też jest. lekcje mają zrobione wiec czas wolny wykorzystują właściwie. Jak byśmy trzymali je w domu to skończyłyby jak Ty komentowaniem z kompa w necie tego co podejrzałeś przez firanki swojego mieszkania. Nie patrz przez okno, usiądź wygodnie i poczytaj coś papierowego - na przykład książkę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 27

Nikt nie zabrania dzieciom się bawić co jest zrozumiałe problemem są wieczne hałasy np. generowane przez kopanie piłki w garaże pod oknami mieszkańców. Nie trzeba wyglądać przez okno żeby wiedzieć co dzieci robią bo doskonale je w słychać w mieszkaniach. Po to są boiska czy place zabaw żeby tam mogły się dzieci wybiegać. No ale wtedy rodzice musieliby się oddalić od klatki żeby pilnować dzieci. Pewnie wygodniej stać na dole. Jak byliśmy dziećmi owszem bawiło się na dworze ale z poszanowaniem innych. Jak ktoś zwrócił uwagę ze jest za głośno to rodzice upominali, teraz widać że dzieci mogą wszystko. Poza tym jest taki czas a nie inny i niektórzy również pracują zdalnie i codzienny hałas pod blokiem krzyczących dzieci nie należy do przyjemnych.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2

popieram
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też popieram. Te dzieci słychać nawet przy zamkniętych oknach.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzwonicie na policje do skutku. W końcu zainteresuje sie tym opieka społeczna ale muszą być podstawy. A potem albo poprawczak albo poodbieraja prawa i rodzina zastępcza.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...