Hania - opinia

Temat dostępny też na forum: Siódme Niebo
Cały proces przebiegł jak powinnien, mieszkania oddane w terminie, obsługa przyzwoita.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Haha, deweloper sam sobie te pozytywne opinie wystawia. Mieszkanie w terminie? Niby na której inwestycji? Wszędzie opóźnienia po przynajmniej pół roku względem pozwolenia na użytkowanie z umowy deweloperskiej. My od roku słyszymy, że "już za dwa tygodnie", a nadal nie wiadomo kiedy faktyczne odbiory.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam w 100% To "Developer" sam sobie te opinie wystawia. Żadne mieszkanie nie jest oddane w terminie! Ja również od roku słyszę że już niedługo będzie do odbioru. Ogólnie ta cała firma to jest chyba jakiś WAŁ i chyba muszę się pożegnać z wpłaconymi pieniędzmi i całym majątkiem mojego życia... Trzymajcie się z dala od tego "Developera"!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Emil - opinia (3 odpowiedzi)

UWAGA! Biuro rachunkowe działa tylko na własną korzyść! Zanim zada się jakiekolwiek pytanie...

Danuta - opinia (4 odpowiedzi)

Pan Dr.najlepszy specjalista którego spotkałam i któremu można zaufać.Nie miałam już nadziei na...

Wciąż czekający klient - ocena (3 odpowiedzi)

Wszyscy, którzy planują współprace z tym deweloperem niech zastanowią się dwa razy czy warto...