Hania - opinia

W listopadzie zeszłego roku wybrałam się do Tomka z przewlekłymi bólami ciała, trudne dla mnie do zgryzienia bo poczucie spięcia dominowało właściwie w całym ciele i od kilku lat narastało. Czułam się już zrezygnowana, a zarazem nie chciałam pozwolić by w wieku 28 lat czuć się jak staruszka.
Od progu zadziwiło mnie swojski klimat w gabinecie i rozmowie, na tyle, że już po kilku chwilach czułam się na prawdę swobodnie - a to ważne, bo terapia u Tomka bywa wymagająca, czasem nawet bolesna, i to rozluźnienie i swoboda mają kluczowe znaczenie. Tomek zna się na rzeczy, czuć w jego ruchach i działaniach pewność siebie, dzięki czemu łatwo mu zaufać.
A co najważniejsze już po 2-3 wizytach odczułam wyraźne zmiany w postawie ciała, czułam się dużo lepiej na ciele. Poranki stały się milsze, zyskałam więcej energii, równoległe czułam że moja psychika budzi się do życia.
Niestety złe nawyki siedzenia i spania lubią wracać i z czasem mogą powodować powrót niektórych dolegliwości. Dlatego warto wprowadzać w codzienne życie rady i wskazówki od Tomka, i profilaktycznie czasem odwiedzić jego gabinet. ;)

Polecam szczerze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratuluję postępów i mam pytanie. Czy terapia manualna jest dla każdego? Na http://misjatata.pl/na-czym-polega-terapia-manualna/ przeczytałem co to takiego. Zastanawiam się, czy potrzebne tu jest skierowanie lub zalecenie np. od ortopedy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0