Hej Dla Miłości. FlashMob

Temat dostępny też na forum: Co? Gdzie? Kiedy?
FlashMob ,,Hej Dla Miłości,,
Miejsce: Gdańsk główny, trawnik obok pomnika trzech krzyży.
Dzień: Piątek 25.10.2013
Godzina: Zbiórka o 18:40
Czas trwania: ok 10 minut.

Witajcie.

Czy mieliście kiedyś tak, że zamykając oczy widzicie uśmiech drugiej osoby. Że rozmawiając z nią czas przestawał być istotny. A gdy mijał ten który mogliście spędzić razem czekaliście jedynie na następny uśmiech, na następną chwilę.

Niestety też dowiedziałem się od tej osóbki, iż czas romantyków już przeminął. Choć w oczach jej widzę pragnienie wypływające prosto z serca, w którym mówi iż pragnęłaby żyć jedynie wśród otaczającego jej poczucia miłości. Że to dla niej najważniejsze. Jednak musiała zamknąć to w złotej klatce. Pragnę pokazać jej iż w każdym z nas jest pragnienie, to cudowne pragnienie w miłość bez granic żadnych. I wiara, iż pragnie to się kiedyś spełni.

Wierzę głęboko że wśród Was jest wiele wrażliwych osób, które pomogą mi przekonać bliską memu sercu osóbkę że warto wierzyć iż każdy dzień niesie nam cudowne uczucia, po które wystarczy jedynie wyciągnąć dłoń.

Pragnę Was prosić o pomoc. Pomoc w stworzeniu gestu. Który pokaże że świat jest pełen romantyków. Którzy potrafią się zjednoczyć.
Chciałbym byście pomogli mi stworzyć wyraz. HEJ. Napis ze świeczek trzymanych w Waszych rękach. Dla mnie wiele on znaczy. To wyraz, który mówi iż jestem dla Niej, iż w myślach i sercu wciąż widnieje Ona.

Gdybyście w ramach piątkowego spaceru wieczornego mieli ochotę przyjść na placyk koło pomnika trzech krzyży w Gdańsku Głównym. W piątek 25.10.2013, o godzinie 18:40. Będzie tam czekał mój przyjaciel, który będzie wyposażony w świeczki i zapalniczkę. Akcja przewidziana jest na 18:45. Można by przyrównać ją do FlashMoba. Stworzenie napisu ze światełek na minutę czy dwie, po czym rozejście się. Jeśli po napisie przyjdzie Wam wena na ułożenie również serduszka na chwilę, także mile widziane. Jednak dla mnie znaczyć będzie bardzo wiele Wasza obecność.

Wraz ze Słodką którą trzymam pod swoimi powiekami będziemy Was widzieli z oddali z okna. Mam nadzieję że chwila ta zostanie również głęboko w jej serduszku. Wiem, iż miejsce wydaje się być dziwne, jednak okno przez które będziemy Was widzieli jest tak ustawione i nie mam na to większego wpływu. To miejsce z niego widać. Mam nadzieję, iż miejsce Was nie zrazi. Proszę o kilka minut Waszej obecności.

I z góry wszystkim Wam gorąco dziękuję Romantycy. Roześlijcie proszę tą informację do znajomych

P.S. Jeśli macie ochotę przynieść swoją świeczkę, mile widziane. Przyjaciel mój będący tam będzie miał kilkadziesiąt świeczek. Nie wiadomo jednak ile Was się zjawi. Gdyż to zależy jedynie od Ciebie, i Ciebie, i Ciebie...

Pozdrawiam Was wszystkich
Andrzej Elvisem zwany
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Hej Dla Miłości. FlashMob

Prawdziwy romantyk toby pod oknem dziewczyny serenady śpiewał, a nie zawracał ludziom d...e, żeby mu świeczki trzymali.
A może ta laska zwyczajnie Cię olewa, tylko jest zbyt delikatna, żeby Ci wprost powiedzieć "spadaj".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hej Dla Miłości. FlashMob

Mimo, iż sama nie oczekuję od drugiej połówki takich magicznych gestów, to uważam, że pomysł jest cudowny. Myślę, że każdy z nas pragnie miłości, większej lub mniejszej ale jednak.
Mam nadzieję, że owa osóbka będzie umiała to docenić, jeśli nie sam gest to przede wszystkim Ciebie i Twoje poświęcenie temu wydarzeniu. Mało komu chciałoby się organizować przedstawienie, w którym mają uczestniczyć zupełnie obcy ludzie. I tu brawo Andrzeju za odwagę.
Szkoda, że nie organizujesz tego w sobotę bo piątek zupełnie mi nie po drodze jednak mam nadzieję, że znajdą się chętni aby Tobie pomóc, no i przede wszystkim życzę powodzenia :)

> Prawdziwy romantyk toby pod oknem dziewczyny serenady śpiewał

Jasne, i zaraz wszyscy by krzyczeli, że zakłóca ciszę nocną :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Hej Dla Miłości. FlashMob

http://www.youtube.com/watch?v=CwWqURl2W98
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hej Dla Miłości. FlashMob

I co? Udało się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hej Dla Miłości. FlashMob

Owszem, misja się udała, mimo udziału zatrważającej ilości czworga uczestników:P Ale efekt został odniesiony, a wybranka zachwycona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hej Dla Miłości. FlashMob

Teraz mam zagwozdkę jak w cztery osoby ułożyli napis HEJ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hej Dla Miłości. FlashMob

Za pomocą podłoża. Ekspozycja statyczna. No trochę wyobraźni;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hej Dla Miłości. FlashMob

Eeeee... Ale to nie to samo. Oczami wyobraźni widziałem poruszające się światełka układające się w przeróżne kompozycje. ;)
Ale koniec końców najważniejsze że Twoja wybranka jest zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hej Dla Miłości. FlashMob

@Cross - podejrzewam , że gdyby ktoś z kliki bądź GTW , założył ten wątek , to więcej osób by się pojawiło ;D
A tak serio , to myślę , że gdyby pomysłodawca był osobą uczestniczącą w forumowych spotkaniach , to udało by się skrzyknąć więcej ludu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy mężczyźni mogą chodzić w spódnicy? (29 odpowiedzi)

Tu i ówdzie kreatorzy mody zachęcają mężczyzn do założenia spódnicy. Chodzi o spódnicę szytą dla...

muza na dziś (784 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (729 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...