Heliosa 15

Temat dostępny też na forum: Heliosa 14
Inwestycja powstaje w części miasta, w której w ostatnim dwudziestoleciu doskonale rozwinęła się dzielnicowa infrastruktura. W sąsiedztwie znajduje się nowa szkoła metropolitarna, przedszkola, żłobki, sklepy, galeria handlowa, markety, siłownie. Znaczna część zabudowy w okolicy, gdzie powstaje budynek powstała na przestrzeni lat za sprawa tego samego dewelopera.
Komunikację ułatwiają miejskie ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego nie wspomnieliscje że infrastruktura drogowa w tym czasie się nie zmieniła wcale. Dzięki temu możemy się rozkoszować fantastycznym porannym wyjazdami z osiedla i równie fantastycznymi popołudniowymi powrotami.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
O ile wiadomo to był plan przy projektowaniu szkoły, miała powstać (ślepa) droga dojazdowa do szkoły od skrzyżowania przy ul.Ateny/Śwętokrzyska tak żeby auta i autobusy dowożące dzieci nie wjeżdżały na osiedlową drogę. Teraz dzieciaki i rodzice wędrują z i do szkoły przez ul. Heliosa gdzie nie ma zorganizowanych przejść przez jezdnię. Tragicznie wytyczone przejście przy Heliosa 20 zostało "wyłączone" przez zasłonięcie znaków ale pasy są i dzieci bezwiednie idą tym przejściem - cudowne. Kolbudy to zadawnione nieszczęście braku nadzoru budowlanego, braku zainteresowanych, kompetentnych i uczciwych ludzi, braku policji i egzekwowania prawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmieniła, 2 lata temu zbudowano ulicę Glazurową, teraz są 3, a nie tylko 2 wyjazdy z Kowal. Nigdy nie stałem w korku dłużej niż 10 minut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brawo Ty! 3 wyjazdy - alee! Super! Zaraz oddadzą do użytku 10 nowych bloków na Zeusa, Heliosa, Apollina, Ateny plus istniejąca szkoła (chwilowo pandemia - wiadomo) oczywiście budowane w Borkowie bloki wzdłuż Ofiar grudnia skąd do obwodnicy najłatwiej dojechać oczywiście przez Zeusa. Jak jest to widać więc będzie "lepiej" ? co tam, mamy 3 wyjazdy do jedynej , wąskiej dróżki na obwodnicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to sie wyprowadz boze swiety, cale trojmiasto stoi w korkach od lat, gdansk jest przeludniony. z choinki sie urwales?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe, że prawie nikt się nie interesuje tym deweloperem. Pewnie to z powodu nieciekawych praktyk z przeszłości - branie kredytów pod budowane mieszkania. No i te próchniejące balkony z drewna. Pół Kowal ma z nimi problem. Ciekawe czy osoby odpowiedzialne nadal pełnią funkcje w firmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak się zastanawiam z sąsiadem, ciekawe jak z poinformowaniem kupujących o zasypanym kanale pod budynkiem, dopływie Potoku Kowalskiego. Przed posesją wrzucili studzienkę odwadniającą i z głowy! Jest podziemny garaż a w razie ulewy może będzie podziemny basen ale kto by się martwił na zapas... Tyle, że już 20 lat temu były problemy jak zasypali kanał pod budowę domu obok (bez podpiwniczenia). Będzie gwarancja dewelopera na auta i wszystko to co jest w garażu? Woda była zawsze w tym kanale, został oczyszczony w 2018 przy budowie szkoły. Jego przebieg widać na Interaktywnym Planie Gdańska, na zdjęciach satelitarnych i na moich zdjęciach z osiedla ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Towarzystwo Inwestycyjne investing
nowe mieszkania na sprzedaż w Gdańsku
Gdańsk, Kowale, ul. Heliosa 14
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dramat na Kowalach ! Maska fryzjer ! (7 odpowiedzi)

Uwaga ! Byłam zrobić najmniej wymagająca rzecz świata jaką jest wyrównanie grzywki. Jakaś...

Nowe Kowale Plus (4 odpowiedzi)

Osiedle powstaje w rozwiniętym infrastrukturalnie otoczeniu. W sąsiedztwie znajdą się instytucje...

SGJ Deweloper Pępowo (29 odpowiedzi)

Cześć, czy ktoś kupił domek na os. Chabrowe Wzgórze lub Osada? Może ktoś z pobliskich mieszkańców...