Holistic Approach

Rehabilitacja Psycholodzy Masażyści

Gdańsk, al. Jana Pawła II 6G

Wojciech - opinia (1) Polecam serdecznie. Znaczna ulga już po pierwszym zabiegu. Dziewczyny nie... Wojciech Adam - opinia (1) Jestem stałym pacjentem tego gabinetu. Mogę z pełną odpowiedzialnością... Adam Eliza - opinia (1) Ogromnie polecam, otrzymana pomoc bezcenna Eliza
Agnieszka - opinia (1) Bardzo profesjonalny gabinet, Pani fizjoterapeutki z dużą wiedzą i... Agnieszka Sara - opinia (1) Mój masaż wykonywała pani Sylwia. Kontakt z nią to przyjemność, sprawnie... Sara Edyta - opinia (1) Długo szukaliśmy tak kompetentnych osób do rehabilitacji blizn poparzeniowych... Edyta Monika - opinia (1) Od dłuższego czasu borykam się z problemami kręgosłupa. Odwiedzałam różne... Monika Bogusia - opinia (1) Obie Panie bardzo profesjonalne. Podchodzą indywidualnie do pacjenta i zawsze... Bogusia Bogumila - opinia (1) Serdecznie polecam. Panie mają bardzo profesjonalne i indywidualne podejście... Bogumila Asia - opinia (1) Super, jestem bardzo zadowolona, dziewczyny ze świetną wiedzą, rewelacyjnym... Asia