Home & Finance

Kredyty i pożyczki Doradztwo finansowe

Gdańsk, Karola Szymanowskiego 20/U3

MagdaMateusz - opinia (1) Serdecznie polecamy Pana Jarka. Profesjonalna obsługa, ogromna wiedza oraz... MagdaMateusz Izabela - opinia (1) Bardzo dziękuję Panu Jarosławowi Jursza za pomoc w uzyskaniu kredytu... Izabela Patryk - opinia (1) Współpracuję z p. Jarosławem już od 2015 roku. Każda transakcja przebiegła... Patryk
Łukasz Kiluk - opinia (1) Szczerze polecam współprace z Panem Jarosławem. Profesjonalizm, kompleksowa... Łukasz Kiluk Adriana - opinia (1) bardzo mocno polecam! Pan Jarosław jest skuteczny, rzetelny, słowny i uczciwy Adriana Adriana - opinia (1) bardzo mocno polecam! Pan Jarosław jest skuteczny, rzetelny, słowny i uczciwy Adriana Maria T. - opinia (1) Dzięki Panu Jarkowi przeszliśmy przez proces kredytowy bezproblemowo.... Maria T. Laura - opinia (1) Szczerze polecam wszystkim współpracę z Jarkiem. Miałam dotąd do czynienia z... Laura Mateusz - opinia (1) Polecam współpracę z Panem Jarosławem, cały proces załatwiania kredytu... Mateusz Krzysztof - opinia (1) Kontakt do Pana Jarka dostałem z polecenia i nie zawiodłem się Na każde... Krzysztof AMG - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z Panem Jarosławem. W trakcie całego procesu... AMG Agnieszka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Jarosława. Pełen profesjonalizm,... Agnieszka Małgorzata - opinia (1) Polecam usługi Pana Jarka! Bardzo kompetentny doradca! Małgorzata