Hospicjum Sopot i nie tylko

Przychodzę do Was z takim pytaniem czy ktoś z Waszych bliskich przebywał w hospicjum w Sopocie lub jakiś innym?
Moja mama ma raka już się nie kwalifikuje do leczenia onkologicznego . Ma silne bóle , praktycznie nic nie je... porównała bym mamy sprawność do 80 letniej staruszki. Jest pod opieką hospicjum domowego mieszka sama z 70 letnia babcia ( jest na chodzie zrowa ),ja z bratem przychodzimy codziennie do mamy pomagać jej tylko już ta pomoc jest nie wystarczająca mama bierze za dużo leków przeciw bólowych, oklamuje ,że jadła i już ma problemy z dojsciem do wc . Sama zaczęła pytać o hospicjum..... :( macie jakieś doświadczenia? Ja czytam się w Internecie, że maszeruje tam osoby chore psychotropami żeby spały...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre jest hospicjum w Gdyni. A ludzi nie słuchaj, każdy wie najlepiej jak nie ma i nie miał nigdy ciężko chorego w domu. Są tam większe możliwości dobrania leków, kroplówek, tym bardziej, że jak się nie je to już kiepsko się robi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dom hospicyjny Caritas w Sopocie.Opieka ,warunki ,otoczenia bardzo dobre.Lekarze ,pielegniarki,wolentariusze naprawdę bardzo zajmuja sie pacjentami.Chorego można odwiedzać przez 24 godziny,można przebywać z nim bez ograniczenia czasowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Problem z potencją w wieku 28 lat (5 odpowiedzi)

Witam. Proszę tutaj o nie nabijanie się z problemu oraz o poważne odpowiedzi. Czy w tym wieku...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (33 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ