Hospicjum Sopot

Witam
Przychodzę do Was z takim pytaniem czy ktoś z Waszych bliskich przebywał w hospicjum w Sopocie lub jakiś innym?
Moja mama ma raka już się nie kwalifikuje do leczenia onkologicznego . Ma silne bóle , praktycznie nic nie je... porównała bym mamy sprawność do 80 letniej staruszki. Jest pod opieką hospicjum domowego mieszka sama z 70 letnia babcia ( jest na chodzie zrowa ),ja z bratem przychodzimy codziennie do mamy pomagać jej tylko już ta pomoc jest nie wystarczająca mama bierze za dużo leków przeciw bólowych, oklamuje ,że jadła i już ma problemy z dojsciem do wc . Sama zaczęła pytać o hospicjum..... :( macie jakieś doświadczenia? Ja czytam się w Internecie, że maszeruje tam osoby chore psychotropami żeby spały...
zgłoś do moderacji post 15755701
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hospicjum Sopot

Na pewno dobre jest hospicjum w Pucku. Mysle, ze mozecie pojsc do hospicjow w Trojmiescie i na miejscu przekonac sie, czy jest dobra atmosfera i jak opiekuja sie chorymi. W moim odczuciu tam Mama bedzie miala lepsze leczenie przeciwbolowe i dokarmianie (fozylne).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hospicjum Sopot

*dożylne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hospicjum Sopot

Dziękuję za odpowiedź, a jakieś doświadczenia typu podejście do pacjentów? Chodzi mi czy oni ratują w razie czego? Np przy słabej hemoglobine czy przetaczaja krew czy czekają na śmierć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hospicjum Sopot

Zadzwoń i zapytaj wprost - tych hospicjów w Trójmieście nie ma wielu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...

Tabletki powiększające piersi (7 odpowiedzi)

Pytanie kieruję do osób, które takie tabletki brały i mogą opisać doświadczenia. Jakie brałyscie...