Hostessy

Witam serdecznie
Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako hostessa? Na przykład że będą wysyłali mi maila z ofertami pracy a jak będzie mi odpowiadać termin to wysyłam zgłoszenie. Albo coś w tym rodzaju.

Dzięki bardzo za odpowiedź ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hostessy

Muehehehe :] I myślisz, że wyślą do ciebie propozycję i będą czekać aż łaskawie się zdecydujesz? No proszę, kim Ty jesteś? Naomi Campbell? To Ty masz być dyspozycyjna! Nawet "celebryci" to wiedzą.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Hostessy

Niestety nie mam namiarów. Ale kiedyś moja koleżanka była zapisana do tego typu bazy i dostawała mailem informacje o różnych akcjach - jeśli była zainteresowana, to mogła przyjąć zlecenie.
Więc, jak najbardziej jest możliwe, żeby wysłali propozycję. I będą czekać, aż ktoś wyrazi chęć podjęcia się zlecenia.. Co w tym dziwnego? To tak jak ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy, tyle, że skierowane do konkretnych osób.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hostessy

Kim jest? Atrakcyjną dziewczyną, która chce pracować i zarabiać. Proste.
Ja jestem w Agencji DNA - polecam. Dostajesz na maila propozycje pracy, atrakcyjne wynagrodzenie. Powodzenia życzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hostessy

Anonim Ty zacznij czytac ze zrozumienien a jak czegos nie rozumiesz to nalezy sie zapytac. Ty co jestes ze oceniasz nie wiedzac o co chodzi? To ja Ci wyjasnie skoro masz problem. Jest sobie agencja X, wysylasz do nich CV jak i tysiace innych osob i jezeli znajdziesz sie w ich bazie danych tak jak rowniez tysiac innych osob to oni do tych osob co maja w bazie wysylaja oferty pracy i jesli jest sie zainteresowanym to sie odpowiada tak jak i te kilka osob ktore dostaly ta oferte a dana agencja decyduje kogo przyjmuje do danej akcji po jakims wyznaczonym czasie. Mam nadzieje ze Ci dosc dokladnie wytlumaczylam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hostessy

Raz jeszcze polecam DNA.
Zarejestruj się i czekaj na propozycje pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hostessy

albo ewesa.pl
tam czesto cos przychodzi tylko sie zarejstruj
albo wejdz na promotion.pl i tam jestr nr do magdy tylko w kazdy wt musisz sama sie pytac o prtomocje a czesto trez maja
lub pmt.pl
duzo jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hostessy

a mówi Wam coś agencja SENT5A?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hostessy

SENTA *
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hostessy

http://www.Strefa-Hostess.pl
tylko tam musisz opłacic przelewem zeby byc wogole widoczna i co jakis czas dostajesz emaila z oferta pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hostessy

ależ wy jesteście słodko naiwne :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hostessy

Dlaczego naiwne? Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj. Praca w agencji tak właśnie wygląda. Wysyłają mailem zapisanym dziewczynom ofertę. Chętne zgłaszają swoją kandydaturę. Potem ich portfolio i CV trafia do danego klienta agencji (dla którego hostessa będzie pracować) i on sobie wybiera te, które chce.
Podsumowując - możesz ubiegać się o wiele akcji, ale czy cię wybiorą.. ;) różnie bywa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hostessy

Oprócz typowych agencji hostessowych powinnaś się też zainteresować takim działem jak merchendising, oni w takich agencjach także potrzebują ludzi na promocję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się tak zatrudniać, to tylko w agencji ugruntowanej na rynku. Inne mogą nie płacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz sprawdzić ofertę tej agencji: http://essentialmodels.pl/ . Działa na terenie Warszawy i ma już bardzo duże doświadczenie na rynku. Wystarczy jak wyślesz formularz zgłoszeniowy na casting. Możesz też obejrzeć zdjęcia hostess i hostmenów, którzy u nich już pracują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, jeśli rozglądasz się za pracą, to mogę polecić hostessowanie. Sama kiedyś zaczynałam od https://hostessy-agencja.pl/praca/ i było super. Świetna opcja, szczególnie na start.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siema, jeśli organizujesz jakieś wydarzenie i szukasz hostess, to polecam https://hostessy-agencja.pl/oferta-hostessy-event/. Profesjonalizm i świetny kontakt z klientem. Nie będziesz zawiedziony!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

Własny biznes - jak się reklamować? (179 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...