wielkie zadowolenie, wielki plus (1) Ceny odpowiednie do standardu, posiłki poranne to sama przyjemność dla... Zadowolony gość Pani Sylwia... och ach... ;-) (1) Jestem stałym bywalcem w tym hotelu (wyjazdy służbowe). Wszystko na... Stały bywalec wszystko pieknie gdyby nie obsluga (1) Okolica piekna, hotel wspanialy, wszystko byloby idealne gdyby nie fatalna... Marta
polecam KREM Z DYNI (1) Zapraszam do restauracji hotelu . KREM Z DYNI Z MLECZKIEM KOKOSOWYM... damian Chrzciny-pierwszy dzień świąt (1) Gorąco polecam restaurację hotelową.Razem z mężem zdecydowaliśmy się na... Kasia restauracja (1) Gościliśmy w hotelowej restauracji podczas weekendu za pół ceny. Cudowna... Marta Polecam (1) Wyjazd z rodziną nad morze okazał się mile spędzonym czasem, również ze... Kamila Polecam! (1) Wizyta w Hotelu Górski przeszła moje oczekiwania. Spotkałam się tam z... Kalina Grupon (1) W dniach od 15 do 20 kwietnia br. wraz z żoną wykorzystałem pobyt w Hotelu... KK Wesele wrześnień (2) Nasze wesele odbyło się w wrześniu tego roku. w 100% POLECAMY Hotel i obsługę... para młoda wrzesień 2011 wesele (1) Polecam wszystkim organizację wesela w tym miejscu! My wybraliśmy opcję... Joanna Moszczyńska wesele (1) W hotelu Górskim odbyło się moje wesele . Jesteśmy z mężem pod wielkim... Magda i Marek smaczne jedzonko :-) (1) chciałbym pogratulować szefowi kuchni za wspaniałą kaczuszkę - mniam palce... Adam walentynki 2011 (1) w tym roku postanowliśmy spędzić wlentynki w hotelu Górski. wybraliśmy Pakiet... Przemek chrzest (1) Witam Robiliśmy chrzciny w hotelu Górskim ... zawsze korzystaliśmy z usług... gość andrzejki (1) Polecam super imprezę andrzejkowy,bardzo fajny dj, pyszne jedzenie, obsługa... małgorzata z mężem Polecam na wesela (1) Również zgadza się opinią poprzednika. Udane wesele mojej córki, które odbyło... mama pani Młodej , bożena Dziwne, że kazdy komentarz dotyczy innej imprezy-wygląda to na reklamę (2) Hotel kiepski, wystrój pozostawia wiele do życzenia, jedzenie niesmaczne.... Stanisław gorąco wszystkim polecam (1) Byłam w hotelu Górskim ostatnio na imprezie okolicznościowej i wiele razy na... Angela Bardzo fajny hotel (1) Chyba konkurencja to napisała,. WSTYD. Jak ten hotel jest brzydki to już... piotr