Restauracja w dobrym stylu i w dogodnej lokalizacji (1) W lipcu tego roku mieliśmy uroczystość ślubną pod stylowym dachem Hotelu... Inna Bagińska Wesela (2) Byłem na weselu gościem kompletny brak wentylacji i klimatyzacji temperatura... Krzysztof brunch (1) 75 zł za jedzenie średniej jakości - live cooking to kpina - pan kucharz... jarosław potocki
Kolacja firmowa (1) Gościłem w tym hotelu przy okazji kolacji firmowej. Kuchnia na najwyższym... Marcin Świetne jedzenie, obsługa restauracji (Panowie bardzo średni) (1) Polecam wszystkim o dobrym guście kulinarnym. W tym miejscu można dobrze... makusz Rewelacyjny hotel (1) Dzielę się swoją opinią świeżo po spotkaniu firmowym, którego byłem... Event Manager hotel - opinia (1) price has no relation to the quality of this hotel, in my opinion The hotel... hotel Komfortowo, kameralnie, smacznie, gościnnie (1) Opinię przekazuję w imieniu gości, zaproszonych przez moją firmę. Piękne... gdańszczanka 5 gwiazdek = 5 uwag (1) 1* Luksusowa łazienka bez zapowiadanych pantofli i szlafroków(szczęśliwie nie... Wojciech Lewandowski