Hotel River Style Reda - wesele

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Hej,
planujemy organizację wesela w hotelu River Style w Redzie. Czy ktoś z Was organizował tam wesele i chciałby podzielić się wrażeniami?
Bierzemy pod uwagę salę kryształową, jak wyglądały dekoracje zapewnione przez hotel, spełniły Wasze oczekiwania, czy sala ładnie zaprezentowała się na zdjęciach?

Jak ułożyła się współpraca z hotelem?

Będę wdzięczna za opinie, dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie im droższy hotel, tym gorsze wesele, bo organizują je w salach konferencyjnych (byłem w Qubusie i Radisson Blu w Gdańsku), a takie sale widać... tu i ówdzie rzutniki wystające z sufitu, obijaki do krzeseł na wszystkich ścianach, brak dobrej akustyki. W Faltomie w Rumi zupełnie inna historia, bo mają salę do takich celów. Jak jest w rivier style, to nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może ktoś był jako gość i ma uwagi?
Hotel kilkukrotnie zmieniał nazwy i to może być mylące, wcześniej nazywał się Hotel Ibis, czy Wasko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel River Style Reda - wesele

Wesele wtedy jeszcze w Ibis Style mialam w 2013 r. Bylo pieknie. Wszystko zapiete na ostatni guzik. Menu zgodne z ustaleniami, wszystko cieple, obsluga super. Pozostale jedzenie i alkohole na srugi dzien byly zapakpwane i gorowe do odbioru od samego rana. SSzczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...