Robert - opinia (1) Usługi hotelowe na bardzo wysokim poziomie, jedzenie bardzo dobre, wybór... Robert Robert - opinia (1) Usługi hotelowe na bardzo wysokim poziomie, jedzenie bardzo dobre, wybór... Robert Robert - opinia (1) Usługi hotelowe na bardzo wysokim poziomie, jedzenie bardzo dobre, wybór... Robert
Bardzo słabo (1) Dzień dobry, wybrałam ten basen raz, chciałam sprawdzić czy może warto... ania PANI AGNIESZKA - KOSMETYCZKA JAK NAJBARDZIEJ POLECAM (1) Wczoraj po raz pierwszy odwiedziłam Spa w Hotelu Victoria. Umówiłam się do... Agnieszka święta wielkanocne 2012 (1) Spędziliśmy czas w hotelu Victoria podczas świąt wielkanocnych. Jesteśmy... Iwona REWELACJA ! (1) Wspaniały nastrój, czystość ! Szeroka gama rozrywek :) Tomasz Wyśmienita kuchnia i znakomita obsługa w Hotelu Victoria ! (1) Jestem mile zaskoczona Hotelem Victoria. Niedawno moi rodzice obchodzili w... Sylwia Zabiegi pielęgnacyjne w Spa (1) Korzystałam z odnowy biologicznej hotelu, miałam zabieg pielęgnacyjny na... Jagoda nie przyjemna obsługa w recepcji (2) chiałam zwrócic tylko uwage na małe problemy z basenem wczoraj wybrałam się... karolina podziękowanie (1) Gościłam w Hotelu w ramach PAKIETU WIELKANOCNEGO. Jestem bardzo zadowolona.... Danuta Orłowska Jestem mile zaskoczona (1) Kiedyś byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego Hotelu. Kiedyś wybraliśmy... Monika Uroczy pobyt (1) Byliśmy na Balu Walentynkowo - Karnawałowym. Świetna infrastruktura hotelu -... Szczęśliwa...