polecamy (1) Prace Hani i Huberta mogliśmy podziwiać na weselu naszych znajomych i to... Natalia i Łukasz polecamy (1) Prace Hani i Huberta mielismy okazje podziwiać na weselu Naszych znajomych i... Natalia i Łukasz Profesjonalizm w każdym calu! (1) hp video foto studio to bardzo rzetelna i profesjonalna firma, której... RK ZSK
Polecamy! (1) Każdemu kto zastanawia się nad hp video studio polecamy! Po pierwsze nie... Dorota Polecamy :) (1) W maju 2018r. mieliśmy przyjemność współpracować przy realizacji eventu... Lauren Peso Pełen profesjonalizm i przyjacielska atmosfera! (1) HP Video Foto Studio wybrałem do kompleksowego uwiecznienia mojego ślubu -... Artur WYŁOWIONY FOTOGRAF (1) Szukaliśmy bardzo długo fotografa na portalach branżowych, lecz nikt nie... Marta i Adam PEŁEN PROFESJONALIZM (1) Pan Hubert z hp video photo studio towarzyszył nam podczas naszego ślubu i... Agata Zając Wesele (1) Praca z Hubertem to sama przyjemność. Usługa filmowania oraz montaż filmu i... Piotr Najwspanialsza pamiątka wyjątkowego dnia. Polecamy! (1) Z całego serca polecamy skorzystanie z usług hp video foto studio. Film i... Gosia Moje wesele (1) Daje 100++ punktów dla fotografa i wideofilmowanie. Jestem mega zadowolona.... Marschall Polecamy! (1) Wybór Hani jako fotografa na nasz ślub i wesele to naprawdę strzał w... Iwona Wieczna pamiątka (1) Dzięki HP video foto studio mamy najlepszą pamiątkę z tego najważniejszego... Agnieszka Zdecydowanie polecamy (1) HP Studio wykonywało dla nas materiał wideo ze ślubu oraz wesela w dn.... Joanna Wesele 21.07.2017 (1) Szczerze polecamy! Film wykonany bardzo profesjonalnie, Hubert... Ewa i Piotr reportaż z wesela (1) Film nakręcony i opracowany profesjonalnie. Zrobiony zgodnie z zamówieniem.... Grzegorz Nasz ślub 22.07.2017r. (1) "Pierwsze słowo jakie nasuwa nam się na myśl to PROFESJONALIZM w najlepszym... Malwina & Kamil Wesele (1) Jesteśmy na maxa zadowoleni z usług Pana Huberta i Pani Hani. Pełen... Piotr Wymarzone video! (1) Hubert to przesympatyczny, pomysłowy i profesjonalny kamerzysta. Nagranie ze... N&M HP studio - profesjonalizm w jednym paluszku! Piękne zdjęcia i film. (1) Profesjonalizm pod każdym względem! Super podejście do klienta, zaangażowanie... Magda i Rafał