Hydrokolonoterapia trojmiasto

Hydrokolonoterapia trojmiasto kto poleca i gdzie?Noszę sie z tym zamiarem juz jakis czas,ale szukam opinii.Wiem,ze w Sopocie robia.Czy ktos moze cos napisac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

kilkoro znajomych robiło u tzw. dr Borysa. Ma gabinet w Gdyni.
To chyba to, bo miejsce się zgadza :)
http://www.paracelsus.pl/
Podobno bardzo dyskretny i miły.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Dzieki bardzo za namiary,ale chyba wybiore sie do sopotu.Ten fotel jakos mnie odstrasza.Pozdrawiam!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Witam
w Sopocie jest na rzemieślniczej gdzies przy fitness kolaseum
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

czy ktoś może był w Altea gdańsk wrzeszcz ul.Upchagena28 na hydrokolonoterapi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

czy ktoś się orientuje gdzie jeszcze robią hydrokolonoterapię w trojmieście? jakie odczucia i efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

A nie prościej wziąć potrójną dawkę leku na przeczyszczenie i popić maślanką?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Weź sie puknij w ten głupi łeb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

w Gdyni PARACELSUS za 150zł juz raz robilam i jest komfortowo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

lepiej jeśc sliwki i błonnik niż pupe płukać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

zgadza się, plus młody jeczmien w kapsułach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Jestem wlasnie po zabiegach plukania jelita w Sopocie.
Tez sie balam, fakt, ze zabieg ten nie nalezy do komfortowych- ale jest skuteczny. Pani Dagmara sprawdzila sie nie tylko jako fachowiec, ale takze, jako osoba "ciepla", nie czulam sie skrepowana przy zabiegu, co bylo dla mnie b. wazne. Przy 3 zabiegu wzielam wlewkę ziolowa. Bardzo polecam.Po gruntownym oczyszczeniu jelita taki zabieg ziolowo- kosmetyczny jest wskazany. Ja juz skonczylam 50 lat i bardzo sie ciesze, jak widze, ze mlodzi ludzie juz dbaja o stan wewnetrzny swojego organizmu.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Nie wiem kto to robi w sopocie, ale paracelsus to lekarz i jeżdże do niego od lat, bo u po prostu ufam, a nie jakimś naciagaczom
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

W Sopocie zabiegi wykonuje zdaje się fiz.medyczny, z paro letnim doświadczeniem. Moja mama korzystała z ich usług w 2005 r, ja dopiero niedawno, ale jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, ze mam porównanie do zabiegów wykonywanych gdzie indziej. Podoba mi się przede wszystkim to, że pani wykonująca zabieg naprawdę wszystko opisuje i tłumaczy co się będzie działo i dlaczego, to bardzo pomaga....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Ja wykonywalam czyszczenie jelita w Rumi metodą grawitacyjną (uważam za bardziej bezpieczną) kuracja trwala 2 tygodnie,koszt mniejszy jak w Sopocie. Czułam sie po tym rewelacyjnie,moi znajomi chodza i bardzo sobie chwala. Odpowiem na pytania mailowo aleczka11@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy mogę prosić o nazwę tej placówki w Sopocie lub adres?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

o ile mi wiadomo, przeprowadzajacy ten zabieg- musi miec specjalizacje, doswiadczenie w tym kierunku. Dlaczego uwaza Pani, ze sa "naciagaczami "? Rzadko korzystam z tego rodzaju zabiegu, 1 raz w roku- narazie mi tyle wystarcza. Nie mam duzego doswiadczenia jak widac. Jednakze ( nie znam innych) ale wlasnie trafilam przypadkowo do p. Dagmary w Sopocie. Jestem b. zadowolona. Nie czuje sie przy niej zazenowana co dla mnie jest wazne.
pozdrawiam- Lidia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

podnoszę, może ktoś korzystał, czy poczuliście różnicę, czy faktycznie pomaga pozbyć się 'otyłości brzusznej'.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

podnoszę, może ktoś wypróbował...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy mogę prosić o nazwę tej placówki lub adres w Sopocie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

A w Sopocie nie uzywaja fotela? Jak to przebiga? Czy jeden zabieg wystarcza na oczyszczenie jelit? Ile to kosztuje?....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

To nie jest zaden tzw. dr Borys! Tamtejszy lekarz nazywa sie Siergiej Bykowszczenko, co przeciez jest podane w skladzie zespolu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Polecam gabinet Paracelsus w Gdyni, chodzę tam co 2 lata, 2 zabiegi w serii. Nie bądźcie dziećmi, fotel niech Was nie odstrasza (to tak jakby odstraszał fotel ginekologiczny, a przecież nie da się tego badania zrobić inaczej). Fotel to po prostu tak jak toaleta, tyle że w formie fotelu. Pozwala zachować dyskrecję i wygodę.
W gabinecie pełna uprzejmość i dyskrecja. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, w trakcie badania kontroluje sytuację, ale pamięta o prywatności pacjenta.
Zabieg jest bezbolesny, wszystko tak naprawdę dzieje się samo. Pomaga na pozbycie się złogów z jelit i poprawę perystaltyki. Rezultat u mnie to na przykład lepsza poprawa częstotliwości wypróżniania się, poprawa jakości skóry i cery (po prostu mniej syfów i stanów zapalnych itp). Oczywiście, jak ktoś idzie na taki zabieg a potem wraca do codziennego żarcia w fastfoodach itp to dajcie sobie spokój. To ma sens jeśli prowadzi się przynajmniej średnio aktywny tryb życia i jeśli uważa się by nie jeść śmieci. Po zabiegu z tego co pamiętam trzeba jeść więcej jogurtów żeby odbudować florę, i po wyjściu może jeszcze trochę "kręcić" w brzuchu (ja po wszystkim zostałam w poczekalni nieco dłużej, żeby jeszcze na wszelki wypadek móc skorzystać z toalety).
I tyle. Nie ma się czego bać.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

A ja jednak polecam ten gabinet w Sopocie, na przeciwko Almy. Maja tam te samo urządzenie co w klinice w Warszawie. w której kiedys bylam. I o ile wiem, jest to jedno z lepszych urzadzeń. I przede wszystkim bezpieczne. Prawie nic nie czulam:) I obsluga sympatyczna:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Prosze podac adres i telefon do Sopotu.Chcialabym sobie zrobic termin.
Pozdrawiam - Jolanta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Chyba chodzi o gabinet Bio Colon na Sikorskiego. 501 193 876
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Też polecam. Mają doświadczenie i dobry sprzęt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Polecam gabinet Sana Zdrowie w Gdańsku na Żabiance. Fachowa obsługa, prowadzą to doświadczeni lekarze z Ukrainy. Nie pamiętam dokładnego adresu, ale można pewnie sprawdzić w internecie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba jednak wole w sopocie. Chociaz urządzenia tam są profesjonalne. Dziwny ten fotel, zero informacji o sprzecie.
Obsluga w Sopocie przy almie ok. Sam zabieg nie taki zły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój znajomy po puszczał bezwiednie przez rok śmierdzące bąki. Leczenie żadne a później obciach przy dziewczynie. Lepiej najeść się bigosu , popić mlekiem i wyczyści.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

który gabinet polecacie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam paracelsus! Byłam dwa razy. Profesjonalna obsługa, komfortowo, w zaciszu, wygodnie... i przede wszystkim czysto! Lekarze dbają o pacjenata, co chwilę pytają jak samopoczucie i pomagają. Uważam, że super klinika i polecam z całego serca :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Ja i tylko ja robie najlepsze kawiorki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wątek stary ale zdjęcie tego fotela w Gdyni nadal jest i rzeczywiście odstrasza. chyba lepiej się wybrać do Sopotu bo tam to robią na leżąco co ma większy sens bo jelita nie sa pościskane i pani dodatkowo masuje brzuch.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

Problem z potencją w wieku 28 lat (5 odpowiedzi)

Witam. Proszę tutaj o nie nabijanie się z problemu oraz o poważne odpowiedzi. Czy w tym wieku...