Stefan - opinia (1) Masakra. Przychodzisz bierzesz numerek, masz wezwanie do okienka, a pani Cię... Stefan Pozytywne zaskoczenie. (1) Po ostatniej wizycie w Pierwszym Urzedzie jestem mile zaskoczony. Pani, ktora... Sebastian Akcyza za sprowadzony samochód (1) Chciałam dzisiaj opłacić akcyzę za auto, które przywiozłam dla siebie, nie na... Ewa
Przyjaźnie (1) Byłam w urzędzie 29 stycznia. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Beatce... Monika Akcyza (1) Pani na stanowisku urzędniczki bardzo niesympatyczna , zachowala sie bardzo... Uczciwy podatnik Wydanie zaświadczenia (1) Szybko, sprawnie. Bardzo uprzejma urzędniczka, służąca pomocą. Wszystko... Obywatelka Brak klimatyzacji (1) Brak klimatyzacji na sali obsługi to jakaś tragedia. W dzisiejszych czasach... Kobieta Rozliczenie podatkowe (1) Jakaś kpina czekam 3 miesiące na zwrot podatku, wiadomo że chciał bym jak... normalny zwrot podatku (1) PIT złożyłam dokładnie 16.02 , dziś mamy 11 .05 a zwrotu jak nie widać tak... Małgorzata Zwrot podatku (1) Składałam podanie pit w tym samym dniu co rodzice rodzice zwrot już dostali 2... Xk podziękowanie (1) Chciałbym podziękować za "ludzkie" podejście do mojego problemu, a było to... zadowolony podatnik Tym razem ocena pozytywna (1) Opinie na temat Urzędów Skarbowych i pracowników tych instytucji są... A. bardzo mega pozytywnie zaskoczony (1) Jestem bardzo milo zaskoczony wizyta w tym urzedzie. Mialem spory klopot i... Wilczeq telefon (1) dodzwonić się to jakaś masakara niemożliwe. dzwonię już od dwóch dni. ek Dziwne zwyczaje w II Urzędzie - telefon ciągle zajety. (2) Przypuszczam, że telefon mają odłożony i kawkę sobie popijają... wkurzony Czy ktoś pracuje w tym urzędzie (3) Próbuje się dodzwonić już drugi dzień bez rezultatu. PIT składałam 10.03.2017... STUDENT Obsługa podatników - podatki majątkowe (1) Bardzo sympatyczna i pomocna Pani na stanowisku podatków majątkowych -... ana Ten urząd to absurd (1) Zlożyłem pit przez Internet 13 stycznia czekam 50 dni na zwrot.Pit wypełniony... Przemyslaw Panie z działu konroli rozliczeń (Ip.) dość nieuprzejme (1) Traktują petenta z wyższością... Uważają, że każdy petent ma mieć wszystkie... zonk ja nie narzekam :)) (1) jak dzwoniłam bardzo uprzejma pani , jak od razu nie powiedziała ,potem... ula