Jednym słowem- Rewelacja! (1) Wspaniali trenerzy. Córki zachwycone! Po każdym treningu z niecierpliwością... Dabby Jest super (1) Bardzo jestem zadowolona z zajęć. Podejście instruktorów bardzo... Mama Super zajęcia (1) Bardzo dobrzy trenerzy, zaangażowani w lekcje, ciekawe zajęcia zarówno dla... Ania
Najlepsi (1) Super atmosfera. Rewelacyjne podejście do dzieci. Córka bez łyżew nie może... Mama ja Szkółka na Medal.... Złoty Medal ;-) (1) Z wieloma szkółkami łyżwiarskimi miałam w życiu do czynienia i ze spokojnym... Shani najlepsza szkółka łyżwiarska w Polsce (1) świetna zabawa i prawdziwe możliwości doskonalenia techniki jazdy na łyżwach... Bartosz Nauka jazdy na łyżwach (1) Polecam instruktorzy super dzieciaki zadowolone Anna Super (1) Mili, doświadczeni instruktorzy. Małe, przyjazne grupy. Karolina Polecam (1) Oferta 5 mogłoby być więcej dostępnych godzin :) Ola Super! (1) Instruktorzy z pasja, swietnie podejscie zarowno do doroslych jak i dla... Kasia Karolina - opinia (1) Oferta:6 Poziom nauczania:4 Przystępność cen:3 Ocena ogólna : 3 Karolina Rewelacyjna szkoła chociaż są obszary do usprawnień (1) Świetne podejście do nauki dorosłych. Ambitne ale realizowalne zadania.... Michał Kwiatek Super zabawa (1) Urzekło mnie bardzo przyjazne podejście instruktorów do nauki... Magda Polecam (1) Świetny pomysł na spędzenie czasu. Bardzo odpowiada mi prowadzenie... Adriana Doskonałe rozwiązanie dla rodzin (1) Zajęcia dla rodziców i dzieci w tym samym czasie to doskonały sposób na... hagyma wiiiiiii;D (1) Super pomysl na spedzenie wolnego czasu w bardzo przystepnej cenie. Mimo ze... PX Zdecydowanie polecam :) (1) Pomimo zajęć grupowych widać, że instruktorzy przykładają wagę do każdego... Beata Zdecydowanie dobry pomysł na spędzenie czasu wolnego (1) Super organizacja, nastawienie na bezpieczeństwo dzieci i kadra z... Magda Super zajęcia polecam! (1) Moja Majka jest zachwycona i co tydzień nie może sie doczekać łyżew:) Olga Najlepsi (1) Ze szkółką Iceskater jestem od samego początku. Pełni profesjonalizmu osoby,... Ana