Idioci w autach

Temat dostępny też na forum: Motoryzacja
Panom i Paniom,którzy:
- jeżdżą w te i we wte swoim sprowadzonych golfiakiem za 800 ojro
- kompensują nieudolność seksualną suvem w leasingu od szefa

pokonując codziennie samodzielnie trasę dom-praca-dom
gdzie auto nie jest im potrzebne
- w pracy
- do wożenia dziecka
- i mają sensową komunikację

(czyli chodzi o jakieś 90 % kierowców)

gratuluję zdolności do tworzenia korków.
Jak rozumiem Wasze rozbuchane ego nie pozwala Wam korzystać z komunikacji miejskiej i chronić środowisko.

I mam, kruchą co prawda, nadzieję, że w końcu ktoś wprowadzi podatek za przewożenie powietrza w aucie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Idioci w autach

Atak zazdrość?
Jak chcesz to idź piechotą i tylko w lewo. Kto ci broni.
Drogi są po to by po nich jeździć. Kupując paliwo płacisz podatek, więc hulaj dusza do woli w tą i na zad.

jaka komunikacja miejska? Raczej dzielnicowa!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Idioci w autach

Raczej atak rozsądek. Drogi są po to, by po nich jeździć, ale z głową i tam, gdzie trzeba. Hulaj dusza raczej nierychliwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Idioci w autach

jeśli gdzieś jadę, to znaczy że muszę.

Zgodnie ze specyfikacją naszego miasta (miast) to jest nastawienie na komunikację prywatną. Komuniakcja zbiorowa (taka prawdziawa) ma ruszyć za 5 do 10 lat.
Mój czas jest zbyt cenny by marnować go na niedopracowaną i powolną komunikacje zbiorową.
Dziennie jadac samochodem "zyskuje" około 1,5 godzny w porównaniu do autobusu, kolejki i autobusu - więc o czym ta mowa.
Masz wybór - Twoja decyzja.

Jak mieszkasz przy pracy to ok, idź piechotą - ale nie nakazuj innym (już był taki ustrój).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Idioci w autach

Jak musisz to musisz, ale ilu jest takich, którzy nie muszą i nie marnowaliby czasu w komunikacji - takich mam głównie na myśli, co zresztą da się z postu odczytać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Idioci w autach

Swoje rady najlepiej przećwiczyć na sobie idioto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Idioci w autach

Chętnie bym pojeździła w tę i z powrotem tylko paliwo za drogie i jeżdżę tylko tam gdzie muszę.
,,I mam, kruchą co prawda, nadzieję, że w końcu ktoś wprowadzi podatek za przewożenie powietrza w aucie." - czyżbyś szukał darmowego transportu w jakimś wygodnym samochodzie?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wiczlino - Ogród - opinie i oceny (102 odpowiedzi)

Osiedle Hossy to idealne miejsce dla rodzin pragnących zamieszkać w otoczeniu terenów zieleni, a...