Ile zarabiacie w 2023?

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko:
- wiek
- zawód
- zarobki miesięczne
- rodzaj umowy
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 16

NIe wiem, co to znaczy pracownik biurowy. My w naszej firmie szukamy ludzi do pracy w biurze ale takich, co mają konkretną wiedzę. NIe wymyślanie procedur, tworzenie raportów i tego typu bzdety ale konkretną techniczną wiedzę. Oczywiście znajomość Excel-a obowiązkowa ale o tym się nie wspomina tak samo, jak znajomość j.angielskiego. To są narzędzia konieczne do pracy i znajomość tego to podstawa.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 22

- 42 lata (18 lat doświadczenia)
- analityk finansowy w firmie produkcyjnej należącej do zagranicznego korpo
- 9 k brutto, 6.5 k netto
- umowa o pracę
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

15 lat mieszkałem za granicą. Jeszcze mieszkając za granicą aplikowałem na różne stanowiska w firmach logistycznych. Pracę dostałem dość szybko, zarobki na początek 6000 netto, po dwóch latach zarabiam 9000 netto plus premie.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 35

To mam dla Ciebie radę: wyjedź ... po latach będziesz żałować i myśleć o powrocie. Na zachodzie wcale łatwiej się nie żyje. No chyba że żujesz tutaj w warunkach poniżej minimum to może Ci będzie lepiej
popieram tę opinię 86 nie zgadzam się z tą opinią 32

chwalisz sie czy zalisz? moze po prostu obracasz sie w innym towarzystwie i czas to zaakceptowac.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 26

-36 lat
-starsza specjalistka ksiegowosci w miedzynarodowej korporacji (pracuje dla oddzialu w UK)
-12,5k brutto
-umowa o prace
Jak na trojmiasto bez szalu, jak chcesz mieszkac normalnie i odlozyc pieniadze, to bedziesz po prostu godnie zyc ale to nie jest stawka za ktora czlowiek bedzie latal na malediwy
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 17

Około 8 tysięcy na rękę. Jestem ustawiaczem maszyn i pracuje na 3/4 etatu. Praca lekka i prosta. Udało się znaleźć fajną firmę :)
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Ile zarabiacie w 2023?

Niesamowite...sama elita na forum ..wszyscy zarabiają prawie 10 k netto...jakoś osoby, które znam ( mieszkające w gda) 10 netto to mają na kwartał lub 2 miesiące, ale cóż, nie są ani lekarzami ani IT
popieram tę opinię 59 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Ile zarabiacie w 2023?

16500 brutto
Kierownik jednego z działów produkcji
7300 dochod z najmu
Żona około 8k netto własną działalność
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9

1200 stypendysta zus
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skąd takie fałszywe dane? "2,5 mln Polaków około, jest to taka liczba, która pracuje na wynagrodzeniu minimalnym (na koniec 2022 roku przyp. Demagog". Ok.2.5ml Polakow to nie 70% (chodziło Ci pewnie o Polaków w wieku podukcyjnym)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wszyscy zarabiają coraz mniej, połowa kłamie i pisze więcej niż ma. Bo przecież ponad 70% Polaków zarabia minimum krajowe.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Ile zarabiacie w 2023?

-40 lat
- IT, administrator systemów, 14 lat doświadczenia
- 9k netto
- umowa o pracę
Żeby nie było że każdy ma kokosy w IT
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Ile zarabiacie w 2023?

37 lat
Operator koparki (15lat doświadczenia)
26zł/h 4000-5000 zł
Umowa o prace
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie podam, bo IP zbierają
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 9

54
nauczyciel dyplomowany
4100+nadgodziny=ok 4,8-4,9 netto :(
24 lata w szkole, UoP
popieram tę opinię 53 nie zgadzam się z tą opinią 4

- 40 lat, singiel
- handel, części do aut, jestem po "samochdówce"
- ponad 5000 netto
- uop
Wbrew pozorom szału nie ma jak na singla. Nie muszę się martwić ale też ma z czego zrobić poduszki finansowej.
popieram tę opinię 59 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wow, zazdroszczę ( jeśli to prawda i faktycznie łączysz te dwa zawody). U mnie- lekarz 40 lat.
-cały etat w szpitalu- 7 tys. z niewielkim hakiem ( podstawowa pensja za etat).
Oczywiście zmuszona jestem "dorabiać"- zawsze mam 5- 6 dyżurów w mies. + popołudniami poradnię 2x w tyg., ale to praca znacznie ponad etat ( czasem godzinowo wychodzi znacznie ponad 2). Tak więc piszmy może, ile mamy za etat. Wynagrodzenie za dorabianie zaciemnia obraz. W innym wypadku mogłabym się poczuć jak krezus, a przy swoich 7 tys za etat czuję się wiadomo jak...
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 6

- wiek 38l
- lekarz informatyk IT
- zarobki miesięczne 50-60 tys. zł
- rodzaj umowy UOP, B2b.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 76

Re: Ile zarabiacie w 2023?

Sami programiści i lekarze w Trójmieście:D powodzi się widzę - ja dla odmiany podam zwykłego robola -
29 lat
Serwis techniczny urządzeń elektrycznych
Około 4000 netto/miesięcznie po podliczeniu premi i dodatków
UoP
popieram tę opinię 107 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...

praca z otto w holandii (46 odpowiedzi)

cześć, mam pytanie, ktos byl zatrudniony przez otto w holandii? jakie warunki mieszkaniowe?...

Praca za granicą dla elektryków, ślusarzy, spawaczy (3 odpowiedzi)

Marine Ship Service jest dynamicznie rozwijającą się firmą, poszukujemy pracowników na...