Ilu ludzi w USA ocala teraz fakt iż powszechnie posiadają w domach broń ?

Jak wiadomo ludzie w USA powszechnie posiadają broń palną i tak się zastanawiam co by było, gdyby oni tej broni nie posiadali? - Czy dochodziłoby do wielu powszechnych napadów na domy czy mieszkania , w tym i zapewne wielu morderstw, podczas zamieszek takich jakie obecnie występują w USA ?

Jak wiadomo od lat trwa spór w USA i nie tylko w USA o to czy nie ograniczyć dostępu do broni palnej, temat długi i zapewne nie do rozwiązania tak by zadowolił wszystkich.

Interesuje ta sytuacja w świetle nakazów Biblijnych, czy wobec takich faktów jak np owe zamieszki w USA czy w związku z tym, że żyjemy w Czasie Końca i niebawem nie takie zamieszanie na świecie zapewne ujrzymy - być może nie będzie już sprawnej policji a wygłodniałe bandy będą szaleć w twoim mieście czy wsi, mordując za kilka weków - a zatem czy Dziecko Boga zobacz kto jest Dzieckiem Boga, bynajmniej nie każdy człowiek, = w Ewangelii Jana 1:12-13 - a zatem czy Prawdziwy Chrześcijanin powinien uczyć się strzelać i zaopatrzyć się w broń, oczywiście o ile pozwala mu na to prawo w jego kraju.

Ciekawą a pokrewną kwestią jest to czy można popierać powszechne prawo do posiadania broni, samemu sobie nie pozwalając na takie posiadanie ze względu na Chrystusa, - " ja nie mam broni, ale przestępcy o tym nie wiedzą, wiedzą natomiast o tym, że ludzie powszechnie posiadają broń a więc dzięki temu i ja w pewnym sensie mam ochronę...

Jak myślisz, naśladowca Jezusa powinien zakupić sobie broń na wszelki wypadek czy stanowczo nie może tego zrobić?
Ps "Wzburzone Morza" z Biblii - Apokalipsy oznaczają wzburzone masy ludzkie w Czasach Końca, jeden z kilkudziesięciu znaków Biblijnych wskazujący na Czasy Ostateczne.
A Ty zapewne nie jesteś gotowy na przyjście Syna Boga Jedynego, jeśli tego nie zmienisz to przeminiesz na zawsze.

Zacznij od pytania czy posiadasz WAŻNY chrzest, który to chrzest jest koniecznym, by wejść do Królestwa Boga, tego samego o które zalecił modlić się Jezus w "Ojcze Nasz", zauważ - " Przyjdź Królestwo Twoje " Co znaczy przyjdź tutaj, na ziemię, porównaj ze słowami Jezusa z Mateusza 5:5 i z Księgą Daniela 2:44 = Ludzie będą żyć wiecznie na ziemi.

Zobacz teraz jak powinien wyglądać WAŻNY chrzest! = https://www.salon24.pl/u/salamon/851196,doslownie-setki-milionow-ludzi-mniema-ze-posiada-wazny-chrzest-i-cisza-p-tym-w-mediach

Dariusz Salamon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie lękaj się Bracie.
Czterech Snów Morza, z woli Boga, czuwa nad ziemią, którą człowiek ma zarządzać na chwałę Pana.
Strażnicy Raju, wierz mi, uzbrojeni są od stóp do głów, w broń o jakiej Ci się nie śniło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każda religia twierdzi że tylko ona jedna posiada klucz do wrót niebieskich, a reszta nie dostąpi zmartwychwstania.. kto mówi prawdę a kto kłamie? A może wszyscy się mylą i co wtedy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dariuszu. Pamiętaj, że Twe życzenia spełniane są zawsze w środy.
Czekaj, czekaj. Taplanie się w jeziorze... dostęp do broni... Stany Zjednoczone...
Czy Ty nie jesteś od pastora Pawła z Lublina? Proszę pozdrowić Eunikę.

Bardzo przepraszam za linka. Nie mogę się powstrzymać.
By the way, nie idźcie tą drogą. Powtórny "chrzest" to jest apostazja. Raz wystarczy. Confiteor unum baptisma in remissionem peccatorum.

https://www.youtube.com/watch?v=NTJshLlZstM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...