Kilka razy korzystałam i jedzenie było smaczne. Ale kiedy zdecydowałam sie zorganizować obiad po ślubie bo było blisko z urzędu i wcześniej jedzenie było Ok. To była masakra. Przy omawianiu imprezy kontakt znakomity zamydlono mi oczy to co było na miejscu okazało sie klapą. Umieszczono wszystkich na ścisk nie mozna było od stołu odejść mimo ze mówiono ze stoły beda gdzie indziej zapłaciliśmy za podanie połowy kaczki dostaliśmy polowe ale piersi z kaczki trzeba było wołać kelnerkę aby zabrała talerze albo podała do stolika napoje tłumaczyła ze obsługuje nas i całą resztę sali ale cena obsługi kelnerskiej miała byc wliczona w cenę. Przekąski zostały podane jak wszyscy goście wychodzili bo po torcie czekaliśmy na nie z półtorej albo dwie godziny po czym mieliśmy zapłacić jeszcze za jeden talerz przystawek bo kuchnia podała o jeden za dużo i sie pomyliła nie wiem nie liczyłam przekąsek. Miało to byc miłe wspomnienie niestety z tego powodu juz tam nie przychodzę szczegóły imprezy były omówione wcześniej ale niestety nikt nic nie zorganizował. Nie polecam