Integracyjne leczenie raka bezpłatny wykład w Gdańsku

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Centrum Medyczne Świętego Łukasza zaprasza na wykład Integracyjne leczenie raka, który poprowadzi dr med. Andreas-Hans Wasylewski.

Czas: 3 listopada, wtorek, godz. 18:00
Miejsce: Amber Expo, Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Sala konferencyjna, I piętro

Wydarzenie adresowane jest do pacjentów leczących się na choroby onkologiczne oraz ich rodzin.

Badania amerykańskie potwierdziły przewagę integracyjnego leczenia raka nad metodami klasycznymi. Przeżywalność pacjentów z przerzutami nowotworowymi polepszyła się o 48%.

Do integracyjnego leczenia nowotworów należy nie tylko usunięcie guza, naświetlanie i chemoterapia, ale także:hormonoterapia, hipertermia, kuracja stanów bólowych, immunoterapia, normalizacja przemiany materii, stabilizacja psychiki, kuracja ruchem, indywidualna zmiana odżywiania i uzupełnienie wszystkich brakujących substancji witalnych.

Dr med. Andreas-Hans Wasylewski
Jest lekarzem specjalistą medycyny ogólnej, medycyny naturalnej, medycyny środowiska i medycyny nuklearnej. Jest właścicielem Kliniki Dziennej i Centrum Biomedycyny i Immunologii w Berlinie.

Organizator
Centrum Medyczne Św. Łukasza, Narwicka 11A, 80-557 Gdańsk, http://medical-assistance.pl/integracyjne-leczenie-raka-bezplatny-wyklad-w-gdansku/

Po wykładzie uczestnicy będą mogli zadawać pytania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Integracyjne leczenie raka bezpłatny wykład w Gdańsku

Nie ma specjalizacji z medycyny ogolnei,srodowiska, naturalnej.masakra kolejny czarodziej...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Integracyjne leczenie raka bezpłatny wykład w Gdańsku

Napewno przyjdę. Mam nadzieję,że zrozumiem dlaczego NFZ odmówił mi leczenia uzdrowiskowego. Pani doktor lekarz pierwszego kontaktu złożyła stosowny wniosek ,chciała abym podreperowała zdrowie właśnie normalizując przemianę materii i skołatane nerwy.NFZ napisał " nie upłynęło 5 lat od zakończenia leczenia raka. Faktycznie minęło 4 lata, jak usunięto mi nerkę z powodu Ca nerki -rak jasnokomórkowy. Czuję się dobrze ,nie mam przerzutów czy wznowy.Przy okazji pozdrawiam wszystkie "nereczki" Głowa do góry !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Świeczki zapachowe,kadzidełka... (26 odpowiedzi)

Witajcie.Jak w temacie,gdzie znajdę ładne zestawy ze świeczkami zapachowymi lub kadzidełkami?Mogą...

Tkaniny, materiały gdzie kupię? (27 odpowiedzi)

Gdzie jest duzy wybor materiałow , tkanin do szycia na terenie Rumi, Gdyni??

Domy opieki w okolicach trójmiasta - starsza, sparaliżowana osoba (41 odpowiedzi)

Witam, Niestety stanęliśmy nagle z bratem przed faktem pooperacyjnego niedokrwienia mózgu u...