Internetowa apteka - proszę o opinie.

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ?
Czy jesteście zadowolone??
Widzę że maja dosyć konkurencyjne ceny w stosunku do innych aptek i dlatego zastanawiam się czy nie kupić tam kilku rzeczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

Ja robiłam i tam zawsze zamawiam Emolium dla małej. Jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

tak, regularnie zamawiam z odbiorem w Sopocie, dostaje smsa, gdy towar jest do odebrania. Bez zastrzezen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

Ale do Gdańska musisz jechać czy dostarczają Wam do domu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

polecam-ceny niektórych produktów są o połowę tańsze, a zamawiając w internetowej nie stoisz w kilometrowej kolejce tylko ustawiasz się do okienka "odbiór osobisty zamówień z ap.internetowej".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

jedziesz do oddziału apteki-wtedy masz odbiór za darmo, jak chcesz do domu to dopłacasz do zamówienia chyba 10zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

ja zawsze zaznaczam odbiór na Obrońców Wybrzeża bo mi pasuje... i wtedy za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

O fajnie a ciekawe czy gdzieś w Gdyni moge odebrać??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

w Gdyni nie ma. Sopot najbliżej

http://www.aptekagemini.pl/webpage/dostawa.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

na ich stronie jest wykaz aptek w których mozna odbierac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

często robię tam zakupy i sama odbieram bo mam dwie ich apteki blisko. DUŻO taniej niż w doz.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

no ceny konkurencyjne
niestety nie mają tego czego potrzebuję :/
debridat i neosine
az dziwne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

bo na stronie internetowej są chyba tylko leki bez recepty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

Ja tez polecam, ceny super, mozna wylapac okazje z krotkim terminem waznosci, odbior zawsze zamawiam do apteki.
Jedyny minus - dosc dlugi czas oczekiwania na zamowienie (ok. 1,5 tygodnia), ale nie mozna miec wszystkiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

Ja kupowałam na DOZ.pl maja duzo tansze leki niz w innych aptekach,zamawialam w necie a odbierałam w wybranej aptece, jak dla mnie super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Internetowa apteka

no nie koniecznie, ja przed chwilą sprawdzałam dwie rzeczy na gemini i doz .. i w doz każdy z tych leków 5 zł droższy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

ceny maja super, ja na dostawe kurierem ok 3 dni czekam lacznie- ale i tak szybko jest- jak uzbieram że dosawa bez oplaty, lub zamowenie odbieram w aptece i wtedy bez oplaty- czas ok 24 godziny.
Oczywiscie neosine w aptece jest- ale to jest na recepte- i internetowo tego sie nie zamowi, zadnych lekow na recepte nie da rady, a w aptece oczywiscie sa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

ja często kupuję w gemini. zamawiam przez internet i odbieram osobiście w gdańsku na morenie/suchaninie. polecam. ceny bez porównania do innych aptek. a czas oczekiwania za każdym razem mniej niż 24 godziny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Internetowa apteka

Bo w glownej aptece na ul trzy lipy mozna odebrac od razu ale jak sie wybiera inna apteke to trzeba poczekac az dowioza i roznie jest- czasami 2,3 dni a czasami dluzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Internetowa apteka

Super dziękuję Wam za informacje i Wasze opinie zdecydowałam się i robię zakupy tam ale z dostawą do domku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

Ja zamówiłam leki z odbiorem na 3 lipy, mija 8 dni a zamówienia wciąż nie ma! Wg regulaminu ma być 5 dni! Na maile nie odpisują... Ceny mają niskie, ale problem z dostawami, można sobie poszukać "apteka gemini opinie" i poczytać, problemy z dostawą u nich to żaden wyjątek niestety
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Internetowa apteka

Ja mam jak najlepsze doświadczenia z tą apteką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Internetowa apteka

Zamówiłam w ostatni piątek a odebrać można było już w poniedziałek. Jak dla mnie rewelacja! Mówię o Gemini na Obrońców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Internetowa apteka

może to dlatego, że zamówiłam sporo leków i nie mogą skompletować... Ale w takiej sytuacji wypadałoby po upływie tych regulaminowych 5 dni mnie poinformować o opóźnieniach, albo chociaż na maila odpisać. A tu cisza... Zamówiłam leków za prawie 100 złotych, pieniędzy nie mam i leków też
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka

ja tez sie ostatnio nacielam na dostawe, miala trwac tydzien, po 2 tygodniach bez jakiegokolwiek odzewu z ich strony, na maile nie odpisywali, telefon milczal. W koncu jakas pani laskawie odebrala telefon na infolinii i okazalo sie ze moje zamowienie od dawna czeka w aptece, niestety nie dostalam zadnej wiadomosci ani na maila ani smsem. bo podobno maja za duzo zamowien i nie wyrabiaja sie z informowaniem! Tak wiecc ceny konkurencyjne, ale podejscie do klienta dalekie od idealu dlatego to bylo moje ostatnie zamowienie w tej aptece.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Ja jestem zachwycona.

1. Ceny. Rewelacja, na niektórych produktach oszczędność ogromna!
2. Szybkość obsługi. Towar zawsze na czas. Kolejka zwykła zazwyczaj jest duża, do odbioru osobistego w aptece kolejki są rzadko lub jedna-dwie osoby.
3. Profesjonalizm apteki - nie miałam nigdy żadnych problemów.

Ogólnie - bardzo polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

również gorąco polecam! głównie ze względu na ceny! Chociaż zdarzyło mi się stać w kolejce po odbiór, to jednak konsekwentnie robię tam zakupy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

ja tez polecam. Z reguly odbieram sosobiscie. Raz opoznila sie dostawa do wybranej apteki, ale Pani zadzwonila i poinformowala mnie. Moge poczekac pare dni, wazne ze ceny baardzo konkurencyjne. Zawsze tez dorzuca jakies gratisy. Czasem korzystam tez z apteki internetowej melissa (z lodzi), tez tanio, ale niestety zdarzaja sie pomylki..wynikajace pewnie z dosc duzej liczby zamowien. A DOZ? jak dla mnie jedna z drozszych aptek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Zgadzam się, że DOZ nie należy do najtańszych. Kiedyś kupowałam w Waptece, teraz robię zakupy w aptece internetowej Prima i bez wahania polecam. Mają tanio i odbieram sobie przesyłkę w paczkomatach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

mam Gemini pod nosem ;) wolę jednak zamawiać na doz.pl :] zamówienie szybciej do odbioru ;) mogę zamówić leki na receptę (np. moje antybocianówki na doz.pl kupuję za ok 16zł, a stacjonarnie w aptekach 22-27zł)

w pn też musiałam coś zamówić - wszystkie produkty dostępne w Gemini i DOZ :] w Gemini nie podoba mi się czas realizacji zamówienia, chciałam szybciej - więc wolałam zapłacić te 5-6zł więcej i odebrać u konkurencji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

ja jestem bardzo zadowolona z Gemini, choć czas oczekiwania rzeczywiście czasem za długi, ale po pilny zakup mogę iść stacjonarnie przecież.
Pani w aptece mówiła, że dostawy z online na obrońców mają chyba w pon śr i piątki.
Ceny są zazwyczaj 3-5zł niższe niż gemini stacjonarne i tyle samo niższe od doz.pl na jednej sztuce.
A czasem to i 10zł.
Dla mojej mamy kupuję np. Nutricardin
apteka jakaś na mieście - 34,90 zł (!!)
gemini online - 16,99 zł
doz.pl - 27,59
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

A czy można na miejscu kupić leki bez zamawiania, w tych samych cenach co na stronie internetowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Na miejscu można kupić ale drożej. Chociaż Gemini jest uważana za jedną z najtańszych aptek stacjonarnych, to są różnice w cenach w necie i na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Dzięki Aga:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Nie ma za co :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

ja wczoraj pierwszy raz zamówiłam z tej apteki i mogę polecić. Bardzo szybka dostawa:) fakt kolejki są spore
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

wczoraj zamowilas i dzisiaj juz dostalas wszystko?:) Dziwne to troche:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Ja też kupuję na aptekaprima24 i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Niedrogo i zawsze na czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

tylko ze w tej apteceprima24 prawie nic nie ma, slaby asortyment
co jak co, ale akurat doz jest swietnie zaopatrzona, ale wkurza mnie ,ze ceny juz niezle wywindowali i szukam czegos tanszego, mimo tego, ze robilam tam duze zakupy od kilku lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Zgadza się, że asortyment nie jest jeszcze za duży, ale to chyba kwestia czasu bo apteka Prima jest stosunkowo młoda. Za to dosyć tanie dermokosmetyki mają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Ja robię zakupy w internetowej Aptece Polskiej i odbieram w którejś z ich stacjonarnych aptek albo kupuję czasem też w Gemini. Obie apteki mają niskie ceny, czasem nawet w Polskiej jest coś taniej niż w Gemini.
W Polskiej jest szybsza dostawa, zawsze dają do większych zamówień gratisy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

szkoda, że apteka Gemini nie daje możliwości zamawiania leków na receptę, przez Internet. Chociaż uzupełniając domową apteczkę w lekarstwa "na wszelki wypadek" skorzystałam z ich oferty, bo w sumie było ok 20zł różnicy w stosunku do doz.pl. Ale tylko leki bez recepty.

Minutę temu znów złożyłam zamówienie na doz.pl, gdzie mogę zamawiać leki na receptę (z importu równoległego) :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

ja robię zakupy w Waptece i nie moge narzekać. dostawa jest szybko a do tego ceny mają bardzo dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Aptek magiczna jest według mnie najlepszą apteką internetową na jaką do tej porty trafiłem. Podoba mi się u nich, ponieważ w moim mieści (łódź) mają swoje placówki, dzięki czemu mogę odbierać leki w punkcie pomijając opłatę za wysyłkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Na Trzy lipy chyba nie ma ograniczenia za jaką kwotę trzeba zamówić, ale w innych od 150 zł można składać zamówienia z odbiorem osobistym. Koszt wysyłki to chyba 12-13 zł. też często robie zakupy w Gemini :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

ja tez często robię tam zakupy, zgadujemy się z koleżankami i robimy wspólne zakupy za większa kwotę i wtedy przesyłka gratis. Ale czasem już na kilku rzeczach w porównaniu do aptek stacjonarnych zwraca się koszt przesyłki i i tak jest taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

ja co m-c zaopatruje sie w gemini. robimy spore zakupy.obliczylismy z mezem, ze zyskujemy ok 120 zł m-cznie. wiec chyba warto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Odradzam zakupy. Specjalnie zamówienie złożyłem w środę koło 17., aby mieć leki przed weekendem. Apteka do realizacji zamówienia przystąpiła zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałem (powiedzmy sobie szczerze - zamawiając artykuł większość klientów nie czyta regulaminów na kilka stron- bo inaczej zakup online byłby nie opłacalny czasowo). Gdy składałem zamówienie pokazała się informacja - 24h +1 dzień na dostawę. Składając zamówienie w środę, byłem pewny ze dostanę towar w piątek. Oczywiście w regulaminie są stosowne haczyki że jak wyjaśnia apteka, Odpowiedz nr 1:
Dzień dobry,

uprzejmie informuję, iż składając zamówienie po godzinie 16 czas realizacji zamówienia to 48 godzin na kompletacje plus jeden dzień roboczy na wysyłkę. W związku z powyższym planowo w dniu dzisiejszym zamówienie opuści nasz magazyn z doręczeniem na poniedziałek.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
Z pozdrowieniami,

Alina Wlazło

Po kolejnej dobie uzyskałem odpowiedź nr 2 - jeszcze bardziej kuriozalna i niespójna:
cyt:
Dzień dobry,

uprzejmie informuję, iż informacja o realizacji zamówienia jest widoczna podczas jego składania. Również zaakceptował Pan regulamin w którym zawarte są informacje o dostawie i realizacji zamówienia.

Przygotowanie zamówienia i wysyłka towarów następuje nie później niż w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych licząc od:

zaksięgowania wpłaty za zamówienie dokonanej za pośrednictwem szybkiego przelewu internetowego PayU, przelewu tradycyjnego lub płatności kartą kredytową...
Do tego obsługa jest bezczelna bo zamiast przeprosić za opóźnienie to odpisuje w sposób nieprzemyślany, że klient coś zaakceptował. To były leki, których potrzebowałem na weekend. Nie otrzymałem ich wiec kupiłem stacjonarnie - będąc poinformowanym że mam prawo do odstąpienia od umowy z uwagi na zamówienie złożone na odległość .
I tutaj kolejna niespodzianka ze strony Apteki:
Cyt:
Według Prawa Farmaceutycznego nie ma możliwości zwrotu leków oraz wyrobów medycznych

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów,
w których:

przedmiotem umowy są towary mające krótki termin przydatności do użycia, o czym Apteka informowała klienta przy składaniu zamówienia;
przedmiotem umowy są towary, które po dostarczeniu w zapieczętowanym opakowaniu zostały otwarte, oraz których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych;
przedmiotem umowy są produkty lecznicze, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyroby medyczne, zgodnie z §6 ust. 1 powyżej.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
Z pozdrowieniami,

Wioletta Wojciechowska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Biuro Obsługi Klienta

Dla jasności sprawy - zamawiałem zestaw do inhalacji - proszek w saszetkach, 1 syrop wykrztuśny, i inne quasi leki, które miały wspomóc mnie w leczeniu głównym.

Także stanowczo i zdecydowanie odradzam korzystania z usług tej apteki.
W chwili zamieszczenia tej opinii - towaru jeszcze nie otrzymałem. Zamieściłem ją z uwagi na fakt, że otrzymałem kolejny mail w impertynenckiej względem klienta formie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Panie Łukaszu, szczerze mówiąc nie dopatrzyłam się w żadnej z odpowiedzi impertynenckiego tonu. No chyba, że jest Pan bardzo delikatną osobą, to być może odebrał Pan to w niewłaściwy sposób. Wg mnie, jako osoby postronnej, odpowiedzi ze strony apteki są spokojne i rzeczowe. Poza tym, z całym szacunkiem, ale jest sam Pan sobie winien, że nie przeczytał Pan regulaminu ( o czym sam Pan napisał)..., a więc dlaczego obarcza Pan drugą stronę za swoją indolencję?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oprócz Gemini dobrą opcją jest apteka internetowa https://www.e-medest.pl Zawsze byłam zadowolona gdy z niej korzystałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy korzystał koś z apteki https://apteka.bonifratrzy.pl/ ? Chciałam tam zamówić kilka rzeczy, ale nie wiem czy warto tam czy szukać dalej. Ktoś coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiam z apteka-melissa oraz z Gemini. Polecam obie apteki,zawsze wszystko było ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli szukacie dobrej jakości apteki internetowej w której będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne zarówno jeżeli chodzi o leki, ale również suplementy, czy również potrzebne kosmetyki to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę Gemini https://www.aptekagemini.pl/labhome-syph-check-1-test-z-krwi-do-wykrywania-przeciwcial-t-pallidum-diagnostyka-kily-1-sztuka-0062667 u których znajdziecie to co potrzebne, w tym również różnego typu testy. Warto sprawdzić, jeżeli wolicie jednak tego typu zakupy również robić sobie online.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny praktycznie każdorazowo musisz porównywać. Raz będzie jedna tańsza, raz inna. Plus musisz liczyć koszta przesyłki. Ostatnio przykładowo kalkulowało się zamówić poprzez: https://aptekacentrum.lublin.pl/ ale w następnych razach z kolei w innych miejscach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze kupuje w apekach internetowych jestem zadowlona .Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłem zakupy w aptece internetowej tylko tej https://aptekamika.pl i jestem super zadowolony nie wyobrażam sobie inaczej kupować leków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

W DOZ mają bardzo dobre ceny warto do nich zerknąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Ja raczej kupuje stacjonarnie, ale fakt w dozie ceny są dobre, powiedziałabym nawet, ze w mojej okolicy tańszej apteki nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Internetowa apteka - proszę o opinie.

Ja też kupuję w doz, mają bardzo dobre ceny, taniej nigdzie nie znalazłam, dlatego trzymam się tej apteki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie? (15 odpowiedzi)

Polecacie kogoś?