Internetowa drogeria

HEJ. Polećcie mi jakąś internetową drogerię oferującą duży wybór kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych w niewygórowanych cenach. Chodzi mi przede wszystkim o kosmetyki naturalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Ci płyn micelarny z zieloną herbatą, bo likwiduje z czasem duże podrażnienia, zaczerwienienia. Po maseczce mam czerwony nos praktycznie i gdyby nie płyn to nie wiem, jak bym dała radę. Po goleniu oczywiście obowiązkowo, żeby szybko przywrócić komfort i ograniczyć krwawienie. Z tej serii biorę regularnie e-naturalne.pl.
Wszystko jest do domowego SPA e-naturalne.pl i dzięki nim zaczęłam nawet kombinować z tworzeniem własnych kosmetyków naturalnych. W ogóle pozytywnie zaskoczyły mnie ceny różnych surowców i to nawet tych spotykanych w kosmetykach premium.

Inne tematy z forum

Jak dobrze i tanio zjeść obiad w Gdańsku??:) (26 odpowiedzi)

No to proszę o ranking, porady i opinie na temat wszelkich barów, stołówek które oferują obiad i...

optyk gdansk (8 odpowiedzi)

hej znacie namiary na dobrego optyka w gdansku, musi byc tez niedrogi. Z cana oprawek to roznie...

Szkolenia dla firm (24 odpowiedzi)

Witam serdecznie. Chciałbym zorganizować szkolenie dla moich pracowników. Zastanawiam się nad tym...