Agata - opinia (1) Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt z agentem nieruchomości. Wszystko na... Agata Adam - opinia (1) Korzystałem z usług tego biura juz kilka razy i zawsze jestem zadowolona.... Adam Iwona - opinia (1) Pełen profesjonalizm, maksimum zadowolenia :) Na pewno polecę dalej Iwona
Robert - opinia (1) Kompetentna i przemiła obsługa. Serdecznie polecam agencje Investor w... Robert Grzegorz - opinia (1) Kontakt do Inwestora otrzymałem od znajomego, więc miałem spore oczekiwania... Grzegorz Tytus - opinia (1) Sprawna i konkretna obsługa - bardzo profesjonalnie przeprowadzona każda... Tytus Tomasz - opinia (1) Profesjonalne i bardzo sympatyczne podejście do klienta. Sprawa (sprzedaż... Tomasz Robert - opinia (1) Mogę powiedzieć, że to po prostu biuro nieruchomości do zadań specjalnych.... Robert Agata - opinia (1) Polecam biuro Inwestor Gdańsk. Pełen profesjonalizm i kompetencja. Dodatkowo... Agata Daniel - opinia (1) Rzetelnie, szybko i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam! Daniel Gabriela - opinia (1) Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do obsługi klienta. Obsługujący nas... Gabriela Marta - opinia (1) Godna polecenia firma, usługa została wykonana kompleksowo, zgodnie z moimi... Marta Dominika - opinia (1) Godna polecenia firma, usługa została wykonana kompleksowo, zgodnie z moimi... Dominika Grażyna - opinia (1) Polecam w 100%. Sprawnie, bezproblemowo i bardzo rzetelnie przeprowadzona... Grażyna Grzegorz J. - opinia (1) Pełen profesjonalizm wykonania usługi. Działają rzetelnie, szybko i bardzo... Grzegorz J. Sabina - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm na każdym kroku. Biuro... Sabina Hubert - opinia (1) Reprezentujący nas agent bardzo kompetentny, życzliwy, cierpliwy! i umiejący... Hubert Tomek - opinia (1) Wszystko w porządku. Usługa (sprzedaż mieszkania) wykonana bardzo... Tomek Wiktor - opinia (1) Zdecydowaliśmy się na pomoc biura przy zakupie naszego wymarzonego... Wiktor Olaf - opinia (1) Duże plusy firmy: profesjonalizm, uczciwość i pozytywne zaangażowanie agenta.... Olaf