Masowe podejście (1) Jeśli chodzi o lekarzy to wg mnie pełen profesjonalizm. Dzięki dr... ja Dziękuję (1) Pani dr Ewo dziękuję za troskliwośc, ludzkie podejście a co najważniejsze... Kinga Sliwinski nie taki fajny ... (1) Udalismy sie do dr. Sliwinskiego dzieki dobrym opiniom stad, jednak bardzo... Beti
jest ok (1) bylam u dr Paszkiewicz. przemiła i konkretna kobieta. polecam. jakość usług w... kobieta Szczerze i gorąco polecam! (1) Mimo napiętych terminów w Trójmieście na badanie USG, w Invictcie... Magbo oby tak dalej... (1) Byłam pierwszy raz w przychodni w Madisonie i bardzo mi sie podobało. A sedes... ak. Dr Ewa Paszkiewicz (1) Bardzo dobrze oceniam klinikę, ale trudno się zarejestrowac, szczególnie do... Magda wręcz przeciwnie POLECAM DR PASZKIEWICZ! (1) Leczę się w tej przychodni u dr Paszkiewicz parę lat! Zwyklę na NFZ -... Marta NIE polecam dr P. (1) Ogólnie oceniam klinikę bardzo dobrze (dr Stencel i dr Lenckowska - super... kasia Dr Robert Czech (1) Ludzki facet, uśmiechniety, choć chyba mocno zabiegany. Wyczerpująco udziela... Katarzyna Polecam dr. Czecha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Aby zajść w ciążę leczyłam się ponad dwa lata w Kościerzynie i nic z tego... KAMILA WSPANIAŁY DR. ŚLIWIŃSKI (1) Wcześniej leczyłam sie u dr. P. nafaszerował mnie hormonami , które i tak... ANIA podziękowania dla dr Gniadka (1) Dziekuje panu Doktorowi Gniadkowi za szalenie profesjonalne prowadzenie... Grazyna i Andrzej Brzescy z malu Pobieranie krwi bez stresu i siniakow (1) Polecam kazdemu, kto czuje dyskomfort przed pobraniem krwi. Panie w... Piotrek doskonala klinika (1) 1 raz w życiu nie denerwuje sie kiedy mam sie umówić na wizytę, nie muszę... Karolina polecam (1) Polecam serdecznie, bardzo profesjonalna klinika. Jestem bardzo zadowolona... adiaps straszny ginekolog (1) dr.sz. potraktowała mnie jak smiecia nie czlowieka .nie umie sie zachowac... marta Cudotwórca - dr Śliwiński (1) Dzięki wspaniałemu,troskliwemu,ciepłemu i zawsze miłemu Panu dr Wojciechowi... M GORĄCE PODZIĘKOWANIA DLA WSPANIAŁEJ DR. SZCZUROWICZ (1) Leczyłam sie w tej klinice 5 lat i duzo mogłabym tu napisać.Dla dr.... Agnieszka Makowska nareszcie!! (1) nareszcie klinika i lekarze godni polecenia :) polecam dr. Stencel- wyjasnił... zosia