Jolanta Szerszeń Notariusz

Kancelarie notarialne

Gdańsk, Kazimierza Kopeckiego 9/4

Mariusz - opinia (1) Notariusz była bardzo miła, udzielała wszelkich informacji związanych z... Mariusz Sylvia C. - opinia (1) Pani notariusz Jolanta Szerszen jest bardzo profesjonalna, kompetetna i... Sylvia C. janusz - opinia (1) Dla mnie nr 1 w Trójmieście! W pełni profesjonalna i emaptyczna Pani... janusz
Fantastyczna (1) Już po raz kolejny korzystam z Kancelarii notarialnej pani Jolanty Szerszeń.... Mirek Profesjonalizm w 100 % (1) Bardzo przyjazna Pani Notariusz i to zarówno gdy chodzi o ceny jak i... P.Ł Wzorowy niespotykany Notariusz !!! (1) Pani Jolanta jest Notariuszem wyjątkowym - jedyna w swoim rodzaju !!! Mam... Piotr Ł. Bardzo profesjonalna Pani Notariusz (1) Bardzo polecam Panią Notariusz ! Rzeczowa, wnikliwa, staranna w opracowaniu... gk 100 procent profesjonalizmu! (1) Jak w temcie, nic dodac nic ując . Barco polecam, jezeli potrzebujecie miłego... Winent Profesjonalna notariusz (1) Bardzo profesjonalna notariusz, sympatyczna, rzeczowa, a przede wszystkim... Marzena W. Polecam (1) Bardzo profesjonalna oraz rzetelna obsługa notarialna. Pani notariusz zadbała... Paweł S. Profesjonalny notariusz (1) Bardzo profsjonalna notariusz.Kompetentna,konkretna bardzo bystra.W pelni... Krzysztof M No 1 w Trójmieście! (1) Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa i atmosfera. Z przyjemnością tam... P.S. Najlepsza, profesjonalna, empatyczna - wyjątkowa osoba! (1) Pani notariusz to nie tylko kompetentny specjalista z ogromną wiedzą,... AB Profesionalizm i życzliwość (1) Korzystałem z usług pani Joli parokrotnie i zawsze byłem zadowolony bo w... Bujalski zadowolona klientka (1) Bardzo sympatyczna i jednocześnie rzeczowa obsługa. Dogodne terminy spotkań... klientka Kancelaria godna polecenia (1) Skorzystałam z usług powyższej kancelarii i jestem bardzo zadowolona.... Krystyna G. Zadowoleni :) (1) Pani Jolanta w sposób profesjonalny pomogła nam przebrnąć przez wszystkie... Patrycja i Mirek Polecam!!! (1) Bardzo miła i fachowa obsługa. Ceny bardzo przystępne. Naprawdę polecam... Arek Ł. Kancelaria Notariusz Jolanty Szerszeń (1) Doskonała, bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa. Przystępne ceny.... Zofia Hejduk Ilona - opinia (1) Świetna! Po prostu we wszystkim-we swoim zawodzie, w podejściu do klientów,... Ilona