JAKIEGO NOTARIUSZA POLECACIE

Hej. Potrzebuję na namiary na sprawdzonego i w przystępnych cenach notariusza dot. darowizny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd jesteś? Jeśli Tczew lub okolice to polecam jak najbardziej kancelarię pani Cejrowskiej. Godna zaufania kobieta, bezproblemowo wszystko mi i mojej żonie załatwiła. Nie trwało to też długo jak u mojego znajomego, który mówił, że siedział 2,5h na spotkaniu i czekał, aż notariusz przeczyta dokumenty. My załatwiliśmy wszystko w godzinkę, coś koło tego. Także szybko i sprawnie, bez błędów, przy okazji można podpytać co oznaczają te aneksy, pani Cejrowska bardzo dokładnie tłumaczy, tak żeby klienci wiedzieli co podpisują, proste :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Popieram, sprawnie, rzeczowo i bez problemów. Współpracuję również z tą Panią notariusz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zarówno ja, jak i moi znajomi z uwagi na umowy wielostronne porównywaliśmy stawki opłaty notarialnej w 3 kancelariach w pomorskim. Najlepsze rozwiązanie i cenę zaproponowała właśnie kancelaria Jolanty Cejrowskiej. Obsługa bardzo miła, umowy zrobione profesjonalnie. Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ech ten spam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

kancelaria Jolanty Cejrowskiej......... ciekawe czemu ciagle sie tu ta sama kancelaria powtarza.....
Quiz tylko dla idiotow......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

O wiele większy wybór mają mieszkańcy dużych miast. Można przeprowadzić prosty test, wpiszcie "dobry notariusz Warszawa". Liczba wyników wyszukiwania będzie na pewno duża. Co więcej- będzie to prawdą, gdyż w dużych miastach nie trudno o dobrego notariusza (inaczej ma się rzecz na terenie naszego miasta czy nawet województwa, gdzie doświadczonych specjalistów nie łatwo znaleźć).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

buahahah hotel ? - trivago !
notariusz ? cejrowska ! :D
niestety w tym przypadku dziala to jak antyreklama
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

He he....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

takie rzeczy to załatwisz w moment u http://www.notariusz-warszawawola.pl ja załatwiałam przepisanie domu na zasadzie właśnie darowizny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszędzie, wszędzie ta reklama, bleeeee do obrzydzenia. Jakbyśmy mało notariuszy mieli w trójmieście. Każdy już rwie sie do warszawy. Żarty jakieś? Jak słabo im idzie, że potrzebują reklamy w trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (131 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...