JUBILER w Gdańsku ????

Temat dostępny też na forum: Wrzeszcz
Szukam gdzie można kupić najtaniej dobre srebro, np. łańcuszki, bransolety, wisiorki itp. Wszystkie wyroby ze srebra i to tanio, po prostu najtaniej w trójmieście. Słyszałem że jest taki w Gdańsk-Wrzeszcz, ale nie wiem gdzie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: JUBILER w Gdańsku ????

Jestem producentem wyrobow srebrnych z Gdanska -Wrzeszcza .Komplety z cyrkonia tel.602125105
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: JUBILER w Gdańsku ????

Wiem, że kiedyś był tani jubiler na ul. Grunwaldzkiej 146 (niedaleko Galerii Bałtyckiej -po drugiej stronie ulicy) ,ale kupowalam tam dość dawno, więc nie wiem czy jeszcze ten zakład istnieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: JUBILER w Gdańsku ????

najtaniej będzie na nacie np: allegro albo jubiler.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam, że zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda, dlatego często korzystam z tej opcji, a Wam polecam sprawdzić ofertę jednego z moich ulubionych sklepów - https://bluetopaz.com.pl . Na stronie znajdziecie ofertę rodzinnego zakładu jubilerskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Dobór narzędzi i maszyn do produkcji (3 odpowiedzi)

Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest staranny dobór narzędzi...

e-papieros - gdzie kupić i jaki? (6 odpowiedzi)

Chciałabym kupić e-papierosa w prezencie koleżance. Chcę, żeby była zadowolona, a nie kupić...