Jak po kilku latach oceniacie Kowale/ Osiedle Cytrusowe

Przyznam ze skuszony niska cena kupiłem mieszkanie na Osiedlu Cytrusowym, niestety jestem rozczarowany i planuje wyprowadzić się w inne miejsce, co tez uczyniło kilku moich sąsiadów. Minusy:
-brak sensownej komunikacji, moim zdaniem autobusy jeżdżą za rzadko
- wyjazd jest straszny, o każdej porze dnia w jaka stronę by się nie jechało to zawsze jest korek lub duży ruch
- w pobliżu nie ma żadnego większego sklepu typu Lidl lub Biedronka (tak żeby można było isc pieszo)
- nie ma parku, nie można wyjść na spacer chyba ze ktoś lubi chodzic między blokami lub po krzakach
- daleko do kina, restauracji i barów- można jechać samochodem do Gdańska, ale wtedy nie można wypić, zaś jak chcesz wypić to dojazd jest kłopotliwy, szczególnie nocą ( wypad do kina wiąże się z wyjściem z domu jakieś 1.5h wcześniej)
- ulica Zeusa stala się droga krajowa, jest głośno, dosyć niebezpiecznie.
Kilka minusów bym jeszcze znalazł. Z plusów zaś to:
- młodzi sąsiedzi i raczej bezproblemowi
-cena mieszkania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Jak po kilku latach oceniacie Kowale/ Osiedle Cytrusowe

Minusy postawione, zaś argumentów przeciwko nikt nie postawił żadnych. Jakie osiedle tacy mieszkańcy- niemrawi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no i masz racje. dodac mozna ta ciasnote gdzie ludzie sobie patrza w okna, a ogrodki to jakis zart
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanie udało się sprzedać, za maksymalnie dwa miesiące przeprowadzka. Przekonałem się ze mieszkanie na nowym osiedlu nie do końca jest fajne, a mieszkanie w Kowalach dało mi w kość ( szczególnie remont Świętokrzyskiej). Moim zdaniem jest to jedna z gorszych, lub tez najgorsza z możliwych lokalizacji w Gdańsku, szczególnie dla ludzi którzy pracują w mieście. Szczerze nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Apollina (3 odpowiedzi)

Osiedle przy Apollina powstaje w lokalizacji, z której szybko można wyjechać na trójmiejską...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...