Jak zablokować nr od wróżek? - 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

Zwariuję ile dziennie z tych nr można dostawać esy?????????????????????????????????????????

Proszę o pomoc
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 9

Play oferuje Ci możliwość zablokowania niechcianych i uciążliwych SMSów przychodzących z numerów Premium. Dzięki usłudze STOP SPAM możesz zablokować SMS-y przychodzących z numerów skróconych zaczynających się od cyfr: 7,8,9 (wszelkie konkursy, loterie oraz inne usługi o charakterze rozrywkowym). Jak to zrobić? To proste, wystarczy wysłać SMSa o treści STOP na numer 252 (opłata zgodnie z cennikiem, jak za zwykły SMS).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zablokować nr od wróżek? - 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

Dokładnie żadne eSMSy KONIEC CZY STOP tu nie pomogą albo twój operator albo program. Ja tez otrzymuje często takie esy a to dlatego że chciałem wygrać choć troche kasy w loteri RMF FMu zawsze po tym jak wyslalem do radia esa z imieniem to odrazu sypały się esy od wróżek a odpowiadanie na ich esy tylko kase ci zje i tyle jej zobaczysz.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blokuje się od tyłu
najsamwpierw zablokuj 0 potem idąc za ciosem zablokuj 7 trójka winna być też zablokowana
nie zapominając pierwej o jedynce
i powtarzasz to samo na koniec z siódemką.
Prawda że proste :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zablokować nr od wróżek? - 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

jak usunąć numer73170
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działa :) Dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Operatorzy numerow zaczynajacych sie na 7xxx i 8xxx to pospolici przestepcy,ktorzy moga funkcjonowac tylko w Polszy - kraju idiotow i kabotynow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem po rozmowie z konsultantem Plusa i można zablokować tylko trzeba podać numery z których to przychodzi a że ja usuwam odrazu to teraz muszę poczekać pare dni by spisać numery bo prawie każdy inny a chyba nie będzie z tym problemu bo codziennie przychodzi ich 5-6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

g*wno prawda przychodzą dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zablokować nr od wróżek? - 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

Jak zablokować nr do wrozek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

popierami ja mam to samo proszę napisać jakdalej się to potoczyło czy w końcu przestali nękać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~~~~ do podstawówki chodziłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No mam nadzieję że pomoże Napisane a jak coś to mój brat pracuje w POLICJI dobierze się im do tyłka!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o Orange.
Wypisanie się z niechcianych smsów jest bardzo proste. Na stronie http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000830453,title,Uslugi-Specjalne,article.html
na samym dole macie możliwość wypisania się z otrzymywania smsów. Wystrczy wpisać nr na jaki otrzymujecie smsy oraz numer z jakiego dostajecie te smsy. I tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zablokować nr od wróżek- 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

Kolego co ty piszesz.
Nietrzeba kozystac mnie nawiedzaja od 3 tygodni u niemoge znetralizowac.
A nie pisalem do nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest to nienormalne operator powinien poczytać sobie komentarze na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zablokować nr od wróżek- 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

Numery od tych złodziei można zablokować przez wejście w profil kontaktowy i zaznaczyć "nie przeszkadzać" i wtedy chociaż nie będzie widać na pierwszy rzut oka tych wiadomości. Będzie widać dopiero wtedy, gdy wejdziemy w wiadomości. Działa to na IPhonie lecz nie wiem czy na innych markach telefonów. Tak można chociaż nie patrzeć na te oszustwa. Pozdrawiam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

napisać smsa o treści KONIEC na numer 8091
to zadziała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawidłowo postąpiłeś. Wysłanie wiadomości e-mail, po pierwsze nic cię nie kosztowało, a po drugie zapewniło pewną ochronę - zazwyczaj jej kopia jest przechowywana w folderze "Wysłane", jak nie, to usługodawca może myśleć, że ją posiadasz i w razie gdyby nie wyłączyli usługi dla twojego numeru mógłbyś ich zastraszyć o to, że cię nękają SMS'ami. Dlatego sam trzymam każdą ważną korespondencję dla udowodnienia własnych racji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od czasu do czasu, z numeru 73099 (sieć Orange) przychodzą na numer ojca SMS'y namawiające do skorzystania z usługi ezoterycznej. Ojciec nie umie wysyłać nawet wiadomości tekstowej i używa telefonu tylko do dzwonienia lub odbierania połączeń, a tu ni stąd ni zowąd walą mu jakieś ezo-teksty. Jest to czyste nękanie. Już 1 numer czy 2 udało mi się wyłączyć składając reklamację u usługodawcy (nie operatora), aż nagle zaczęły trafiać z zupełnie innego.

DO WSZYSTKICH:
Jeżeli macie kogoś w rodzinie to chrońcie każdą z osób, które wieżą we wróżby (dla mnie są to brednie), by nie odpisywały na tego typu zaczepki bo po drugiej stronie siedzi osoba wymyślająca bajeczkę o jakiejś osobie która na nich czeka lub innej zmianie w życiu. Sprawdziłem kiedyś z czystej ciekawości podobną usługę, aby zobaczyć jak to działa i wróżbita (facet/kobieta) robił sobie czystą pogawędkę - bo najpierw pytał "jak mam na imię", "czy chcę wiedzieć", "czy ma wyciągnąć kartę", "czy ma wyciągnąć następną", "czy na pewno ma to zrobić", itd. aż podał tylko że to blondynka i zachęcał do towarzyskiej rozmowy. Aż mi smutno niektórych starszych osób (może nawet Waszych dziadków), z których robią sobie wała i naciągają ich na grube rachunki. Operatorom jest to na rękę, bo pozwalają na tego typu precedens i zarabiają na każdym procencie od jednej wiadomości SMS.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zablokować nr od wróżek- 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

Wyłończą? Serio?!!!! Wylączą jak już!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Oprogramowanie pod sklep internetowy (18 odpowiedzi)

Jakie polecicie oprogramowanie pod sklep internetowy ?

gry online (8 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Mam pytanie do hazardzistów. Powiedz mi Czy próbowałeś grać na polskich zasobach...

Jak sprowadzić użytkowników na stronę? (14 odpowiedzi)

Jak w temacie, prowadzę od jakiegoś czasu bloga o Gdańsku. Pisze o ciekawych miejscach itd. W...