Jak zdobyć serce mężczyzny

Proszę o porady zwłaszcza panów w średnim wieku , co prócz zażyłości fizycznej może sprawić że ten mężczyzna powie to jakże ważne słowo dla kobiety,, kocham Cię ".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3


Hmmm.... Powodów... może być mnóstwo.
Jednak tak naprawdę... ten najwartościowszy jest jeden.
Trudno wybrać. Trudno go opisać. Ale... nie jest ważne - słyszeć to raz. Ważne jest słyszeć, widzieć to - każdego dnia.
Ja chciałbym to powtarzać codziennie.
Jednak... nie ma komu.
Teraz banał: Będę generalizował: Mam tego świadomość. Przepraszam.
Kobiety (no dobrze, pewnie nie wszystkie... to ZŁO.)
P.S. Przepraszam Was, wszystkie Urocze i Wartościowe Dziewczęta. Bardzo.
Ale ja - coraz częściej TAKIE spotykam. Niewłaściwe. Stąd mój żal, i smutne święta...
Przejdzie mi, prawda?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

"... to ZŁO" Nie wszystko ZŁOto, co się świeci.
Tą "częstością" nie ma co epatować. Prawdziwe ZŁOto, idealnie błyszczy w gnieździe ptaka "z gatunku" rara avis.
Z długoletniej obserwacji wiem, że te osobniki mniej kłapią dziobem, a więcej działają. Kobieta, pod skrzydłami takiego Pta(sz)ka, nawet glucha, jak pień, na każdym kroku, "potyka się" o "wyraz" ;) "kocham cię".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4


Och... Wesoła Zosiu... :))
Ty z pewnością - nie jesteś z "tych Złych". :)
Choć z tonu wypowiedzi wnioskuję, że za to z "tych Wszystkowiedzących" / zamiennie: z "WiedzącychLepiej"? ?

(ale mogę się mylić) (errare humanum est..) :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja? Mnie nie ma, ale gdybym była... nie jestem z liczby mnogiej. Z żadnych "tych". Jedna, jedyna, TA.
To w końcu "z pewnością" czy "mogę się mylić" (pytanie retoryczne = nie wymaga odpowiedzi, bo skąd miałbyś wiedzieć).
Już trochę chodzę po tym Raju i wciąż uczę się. Nie kwękam i nie stękam, nie utyskuję i z nosem na kwintę, nie szukam winy w innych.
Trochę więcej optymizmu. "Szukajcie, a znajdziecie".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Też Nieszczepionego
Nie pocieszę....nie przejdzie Ci. Spotykasz różnych ludzi, różne kobiety, ale wybierasz... ściśle określone. Albo dajesz się wybierać przez
te określone. Jeśli nie dowiesz się...dlaczego tak...... wszystko będzie toczyć się po staremu. Czyli będziesz utwierdzał się w swoim przekonaniu, że jest tak jak myślisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Wracając do pytania "Atrakcyjnej".... hmm.... Naprawdę bywa różnie.
z mojej perspektywy... takie wyznanie: wymaga czasu.
Całkiem niedawno miałem okazję się przekonać... że zbyt szybka (oczekiwana?) deklaracja... skończyła się czymś w rodzaju "naplucia w dziub". Przepraszam za zbytnią "obrazowość".

Bo to zła kobieta była. jak się okazało.
Po dwóch latach. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale macie dylematy...Co to znaczy "zdobyć serce"? Albo ktoś się w kimś zakocha albo nie. To chyba działa inaczej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Niby racja.... ale o to - trzeba by już chyba zapytać Autorki pytania. CZEGO tak naprawdę oczekuje....?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zdobyć serce mężczyzny

Skoro jak piszesz jest zażylość fizyczna to facet ma już wszystko i już nie musi się starać. To powinno być raczej zwieńczeniem relacji. Poza tym słowa słowami a działanie się liczy. Można codziennie słyszeć "kocham cię" a za tymi słowami nic nie idzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zdobyć serce mężczyzny

Witaj
Działanie jest ogromne , to mnie cieszy , może niepotrzebnie oczekuję wielkich słów bo czyny pokazują sporo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech atrakcyjna kobieta duzo flirtuje z tym waznym mezczyzna...I niech bedzie pewna, ze manipulowanie seksem to dla niej katastrofa bo pojdzie do innej..Wtedy nigdy nie uslyszy, ze ja kocha....Ale szansa jest..;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to mówią przez żołądek do serca, bądź też zadbana ale bez przesady że będziesz mieć kilo tapety na twarzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest ogólnie ciężki temat gdyż mężczyzne nie tak łatwo zdobyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba, że facet ma ponad 40 i dręczy go żona, wtedy to z górki:-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zdobyć serce mężczyzny

Hcjfj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jak zdobyć serce mężczyzny

Atrakcyjna-jesli On tego nie poczuje to i tak Ci tego nie powie wcale, albo nie powie tego szczerze! To powazne wyznanie bo i uczucie glebokie a samo powtarzanie slow "kocham Cie" niewiele znaczy jesli jest nieszczere, licza sie czyny. Tak czy inaczej zycze Ci z calego serca, zebys uslyszala to o czym marzysz!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Poznam geja (34 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...

Halo Gdynia ! (5 odpowiedzi)

Szukam koleżanki na wspólne wypady, kawka, kino, spacer? Zostaw po sobie znak, napewno się...

Szukam kobiety na stały zwiazek (3 odpowiedzi)

Szukam kobiety na stały zwiazek