Jaka agencja ochrony?

Witam wszystkich,
Chciałbym zatrudnić agencję ochorny do monitoringu domu. Zastanwiam się nad wyborem. Jaka agencja najlepiej sie sprawdza? Proszę o wszelkie sugestie i opinie na temat egencji ochrony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Jaka agencja ochrony?

Jak myslisz, skąd agencje biorą uczciwych? Nigdy bym nier zawarla żadnej umowy..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka agencja ochrony?

Dobre układy z sąsiadami proponuję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Jaka agencja ochrony?

Dobre układy z sasiadami już są, ale czasami trzeba jeszcze czegoś dodatkowego. Napewno nie zaszkodzi posiadanie umowy z agencją ochrony. Tabliczka na bramie jest znakiem dla potencjalnego włamywacza, że nie ma za dużo czasu...Czasami patrol interwencyjny przyjedzie na czas, choć nie wierzę w czas dojazdu rzędu kilku minut. Kasa nieduża, bo rzędu kilkudziesięciu złotych, a jest większy komfort psychiczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Jaka agencja ochrony?

sie usmialem... "nie ma za dużo czasu"... złodziejowi wystarczą 4min
i masz pozamiatane. W tym czasie panowie z patrolu nie zdążą z drugiego końca wsi. A znaczek już nie jest żadną ochroną...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka agencja ochrony?

Jeśli czujesz komfort psychiczny wydając pieniądze, chętnie udostępnię Ci dane mojego konta bankowego. Ja będę udawał, że zależy mi aby Ciebie nie okradziono, a Ty w zamian będziesz płacić niedużą kasę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaka agencja ochrony?

Mogę wpłacić Ci pieniądze na konsultacje u psychiatry
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Jaka agencja ochrony?

Firma ochroniarska to kiepski pomysł. Pieniądze które planujesz na nich wydać zainwestuj w inny sposób: zintegrowany system czujek (oczywiście odpalany gdy Was nie ma) oswietlający BARDZO mocno poprzez halogeny całą posesję po wejściu poza siatkę + do tego jakieś miganie świateł gdy ktoś podejdzie za blisko domu. Złodzieje nie lubią działac w świetle - a generalnie takie rozwiązanie ściąga uwagę. Dobrym i tanim rozwiązaniem są też programatory czasowe - załaczające i wyłączające światła w domu o róznych porach i w różnych pokojach. Obserwujący ma wrażenie że ktoś po domu się kręci.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaka agencja ochrony?

najlepsza jest straż sąsiedzka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Jaka agencja ochrony?

Wszystkie rzeczy, o których napisałeś już są. Zgadzam się z tobą, co do skuteczności tych rzeczy. Ani dobre oświetlenie, ani alarm, ani agencja ochrony nie dają 100% ochrony, ale połączenie wszystkich tych elementów napewno zmniejszy ryzyko włamania. To tak jak z prezerwatywą...Nie daje 100% zabezpieczenia, ale jak założysz 2 sztuki i wlejesz między nie tabasco, to już skuteczność wzrasta...Nie dość, że 2 prezerwatywy, to jeszcze jak któraś pęknie, to napewno się o tym dowiesz hehe...To tka na rozluźnienie tematu:-)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

mi ta firma zakładała kamery https://akromar.pl/
mam podgląd co się dzieje, jakość obrazu też jest ok polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Napewno mogę polecić firme Akromar która chroni mojego obiektu od dawna , nigdy się nie zawiodłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Jaka agencja ochrony?

Mały serwer NAS, do tego podpięte ze 3-4 kamerki WIFI wysoko umiejscowione (wewnętrzne i zewnętrzne), ewentualnie kilka atrap do tego, alarm + powiadamianie na komórkę, sąsiedzi, światła z czujkami ruchu na zewnątrz domu, tabliczka z ostrzeżeniem o psie.

Żadna firma nie zapewni Ci lepszej ochrony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaka agencja ochrony?

Ta kamery po Wifi to jest dopiero złudna wizja ochrony. Jeśli kamera to tylko przewodowo. Sprawdź sobie jaki jest koszt zagłusza wifi w sieci (śmiesznie niski).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli zastanawiasz się jaka firma ochroniarska jest najlepsza dla ciebie to zerknij tu https://magnumochrona.pl/uslugi/doradztwo-i-obsluga-firmy/ . Jest wszystko opisane czym zajmuje się ta firma ochroniarska i w jakim stanie może ci pomóc. Skontaktuj się z tą firmą porozmawiaj i będziesz wszystko wiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Możesz także zainteresować się ofertą firmy https://ochronaglok.pl/oferta z Warszawy. Od wielu lat specjalizują się w ochronie osób i mienia oraz ochronie SUFO. Zajęli się także montażem systemu alarmowego i monitoringu w naszym magazynie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób chcących zabezpieczyć swój dom lub zakład pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nigdy żadne firmy ochroniarskie nie będą tak dobre jak dobry sąsiad najlepiej za płotem który posiada czujnego psa i najważniejsze czujność ludzi mieszkających na danym odcinku mieszkańców. Każdy samochód zaparkowany ,,obcy,, osoby w nim . Ogólnie zainteresowanie wokół własnych domów nie tylko swoich. I tyle jak widzą takie ruchy złodzieje to odpuszczają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

Gdzie znajdę debatę między kandydatami na wójta? (5 odpowiedzi)

Jest ona gdzieś do odtworzenia czy tylko była transmitowana?

Nowa grupa (5 odpowiedzi)

W obawie że stara grupa zostanie sprzedana, utworzona została nowa, by dalej była to grupa...