Jaka agencja ochrony?

Witam wszystkich,
Chciałbym zatrudnić agencję ochorny do monitoringu domu. Zastanwiam się nad wyborem. Jaka agencja najlepiej sie sprawdza? Proszę o wszelkie sugestie i opinie na temat egencji ochrony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak myslisz, skąd agencje biorą uczciwych? Nigdy bym nier zawarla żadnej umowy..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre układy z sąsiadami proponuję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobre układy z sasiadami już są, ale czasami trzeba jeszcze czegoś dodatkowego. Napewno nie zaszkodzi posiadanie umowy z agencją ochrony. Tabliczka na bramie jest znakiem dla potencjalnego włamywacza, że nie ma za dużo czasu...Czasami patrol interwencyjny przyjedzie na czas, choć nie wierzę w czas dojazdu rzędu kilku minut. Kasa nieduża, bo rzędu kilkudziesięciu złotych, a jest większy komfort psychiczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
sie usmialem... "nie ma za dużo czasu"... złodziejowi wystarczą 4min
i masz pozamiatane. W tym czasie panowie z patrolu nie zdążą z drugiego końca wsi. A znaczek już nie jest żadną ochroną...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli czujesz komfort psychiczny wydając pieniądze, chętnie udostępnię Ci dane mojego konta bankowego. Ja będę udawał, że zależy mi aby Ciebie nie okradziono, a Ty w zamian będziesz płacić niedużą kasę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mogę wpłacić Ci pieniądze na konsultacje u psychiatry
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Firma ochroniarska to kiepski pomysł. Pieniądze które planujesz na nich wydać zainwestuj w inny sposób: zintegrowany system czujek (oczywiście odpalany gdy Was nie ma) oswietlający BARDZO mocno poprzez halogeny całą posesję po wejściu poza siatkę + do tego jakieś miganie świateł gdy ktoś podejdzie za blisko domu. Złodzieje nie lubią działac w świetle - a generalnie takie rozwiązanie ściąga uwagę. Dobrym i tanim rozwiązaniem są też programatory czasowe - załaczające i wyłączające światła w domu o róznych porach i w różnych pokojach. Obserwujący ma wrażenie że ktoś po domu się kręci.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
najlepsza jest straż sąsiedzka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wszystkie rzeczy, o których napisałeś już są. Zgadzam się z tobą, co do skuteczności tych rzeczy. Ani dobre oświetlenie, ani alarm, ani agencja ochrony nie dają 100% ochrony, ale połączenie wszystkich tych elementów napewno zmniejszy ryzyko włamania. To tak jak z prezerwatywą...Nie daje 100% zabezpieczenia, ale jak założysz 2 sztuki i wlejesz między nie tabasco, to już skuteczność wzrasta...Nie dość, że 2 prezerwatywy, to jeszcze jak któraś pęknie, to napewno się o tym dowiesz hehe...To tka na rozluźnienie tematu:-)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
mi ta firma zakładała kamery https://akromar.pl/
mam podgląd co się dzieje, jakość obrazu też jest ok polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Napewno mogę polecić firme Akromar która chroni mojego obiektu od dawna , nigdy się nie zawiodłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mały serwer NAS, do tego podpięte ze 3-4 kamerki WIFI wysoko umiejscowione (wewnętrzne i zewnętrzne), ewentualnie kilka atrap do tego, alarm + powiadamianie na komórkę, sąsiedzi, światła z czujkami ruchu na zewnątrz domu, tabliczka z ostrzeżeniem o psie.

Żadna firma nie zapewni Ci lepszej ochrony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ta kamery po Wifi to jest dopiero złudna wizja ochrony. Jeśli kamera to tylko przewodowo. Sprawdź sobie jaki jest koszt zagłusza wifi w sieci (śmiesznie niski).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli zastanawiasz się jaka firma ochroniarska jest najlepsza dla ciebie to zerknij tu https://magnumochrona.pl/uslugi/doradztwo-i-obsluga-firmy/ . Jest wszystko opisane czym zajmuje się ta firma ochroniarska i w jakim stanie może ci pomóc. Skontaktuj się z tą firmą porozmawiaj i będziesz wszystko wiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

basen Kielno (28 odpowiedzi)

Proszę o informacje odnośnie basenu w Kielnie, czy jest już otwarty? czy ma ktoś może namiary na...

Nowy Sołtys (48 odpowiedzi)

Czytam i nie wierzę. Nowy Sołtys to zrobił nowy Sołtys tamto wsparł. Można można. A stary sołtys....

Zachęcam do przeczytania (8 odpowiedzi)

Szanowni Państwo. Ponieważ rozpoczął się rok szkolny, a bezpieczeństwo uczniów i wszystkich...