Jaka jest Polska? - dowiedz się

Cześć!

Jaka jest Polska?
To tytuł naszej nowej kampanii społecznej, w której chcemy pokazać jak wiele nas łączy, choć są sprawy, w których się różnimy.
Przygotowaliśmy dla Was quiz - 100 pytań na stulecie Niepodległości.
Każdy, kto weźmie w nim udział, będzie mógł porównać swoje odpowiedzi z odpowiedziami innych Polek i Polaków.
Zapraszamy do udziału w quizie i do jego promocji.

Jesteśmy różni, jesteśmy Polską.
https://jakajestpolska.pl
Tomek,
Fundacji im.Stefana Batorego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłam quiz wczoraj i muszę powiedzieć, że jest świetny. Sama się zdziwiłam, jak zobaczyłam, ile osób myśli dokładnie tak samo jak ja. Co jak co, ale jednak Polska jest zgodna ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie też zdziwiło jak Polacy są zgodni w ważnych kwestiach, miło się patrzy na takie odpowiedzi jak tematy in vitro np. Bo niestety co do starcia pomidorówka vs rosół nie da się już zgody zauważyć :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

różnimy się? Wg mnie i wyników quizu , w tym moich odpowiedzi , jesteśmy podobni , bardziej niz myślimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kazdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo. Patrzac na wyniki w wiekszości jestesmy zgodni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z ciekawość odwiedziłem waszą stronę i powiem wam... szacun za kreatywne podejście do świętowania 100lecia. Quiz niby banalny ale skłania do refleksji o tym jaka faktycznie jest ta nasza Ojczyzna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam sie, kilka pytan i dwie mozliwe odpowiedzi - nic łatwiejszego, zeby pokazać jak dużo mamy wspolnego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to prawda, uproszczenie odpowiedzi daje możliwośc szybkiego ,pierwszego wyboru. pierwsza myśl i następne. Gdybyśmy zaczeli się zastawiać ,rozpisywać, to całość nie była by tak pozytywnie zaskakująca i prosta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja, forma quizu bardzo przejrzysta i czytelna. Pytania też fajnie dobrane, niby banalne ale i dające do myślenia. Fajnie ze cos takiego zrobili bo dobrze jest wiedzieć że jesteśmy zgodni w wielu sprawach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Magazyn firmowy (11 odpowiedzi)

Dzień dobry, mam problem z Subiektem GT. Jak dodawać na stan produkty które sam produkuję? Do...

jakie konto bankowe wybrać? (153 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (165 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...