Jaką wybrać kablówkę w Młyńcu

Hej
Kończy mi się umowa w Orange. (Orange Love). Teraz na Zaspie jest więcej dostawców kablówki dlatego zastanawiam się nad zmianą.
Orange jest droga i czasem zupełnie nie wiem skąd biorą się pewne kwoty.
Teraz w połowie stycznia znowu przyszło, że jest nie zapłacone jakieś ok 30 złw maju 2018 chociaż na wszystkie faktury są zapłacone w 2018 i mam potwierdzenia przelewów.
Teraz zeby to wyjaśnić muszę zadzwonić na infolinie która jest płatna i drugie tyle zapłace za oczekiwanie na rozmowę

Obsługa kienta jest fatalna, jak dwa lata temu przechodziłem do Orange to już po kilku tygodniach tego żałowałem.
Na przykład, pewną sprawę chciałem załatwić porządnie (przeniesienie komórki pod Love) i poszedłem do biura żeby osobiście podpisać umowę ale okazało się że i tak tego nie zrobili, naliczyli opłatę której nie powinno juz być.
Nawet nie chce mi się opisywać szczegółów.
Cokolwiek się u nich załatwia zawsze są jakieś problemy.

Plus to technologia światłowodowa, bezawaryjność, jakość, nagrywarka,
Mam też 2 komórki w Orange Love

Może ktoś mógłby polecic innego operatora.

Dziękuje i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosimy o kontakt poprzez czat na stronie https://www.orange.pl/view/kontakt, a z chęcią wyjaśnimy Twoja sprawy w Orange.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jeszcze korzystam z UPC i jest ok,ale niebawem też na całym osiedlu będzie dostępna kablówka Chopin z Wejherowa .Są też dostępne sieci osiedlowa :VL Media,Netia (część ulic), osiedlowy dostawca netu:Market Software-także już z dostępem do tv kablowej poprzez IPTV,Logitus jeszcze tylko na ul.Startowej albe podobno można już korzystać z ich oferty TV posiadając net każdego innego dostawcy.I to chyba narazie tyle jesli chodzi o Młyniec :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...