Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

Witam osoby które znają się na tym temacie.Od pewnego czasu poszukuje dobrej jakości aparatu cyfrowego najlepiej firmy nikon,canon .Do 300 zł który potrafiłby robić zdjęcia dobrej jakości nie rozmazane ale żeby wszystko było ładnie widoczne. Może być z pamięcią wbudowaną albo z kartą pamięci. Przejrzałam mase forów i nadal nie wiem dlatego postanowiłam tutaj założyć wątek może znajdzie się znawca tematu ;).Myślałam o aparacie nikon l 27 ma ktoś z was?jakie wrażenia?jeśli nie ten jaki mi polecicie w tym przedziale cenowym?wiem że wyszukiwarka nie gryzie bo z niej korzystałam także uprzedzam:) pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

Dlaczego canon, nikon? dobre kompakty robi panasonic, wszystkie mają stabilizację obrazu (prawdziwą stabilizację w obiektywnie a nie zwiększenie czułości matrycy powodujące szumy zna zdjęciach) i bardzo skuteczne algorytmy odszumiania. Canon, nikon, sony to raczej specjaliści od lustrzanek i kompaktów dobrych nie robią.

Panasonicem TZ5 mogłem robić nie poruszone zdjęcia wydłużając czas aż do 1/8 sekundy. Stabilizacja skuteczna aż na 3,5 EV. To jest bardzo dobry kompakt. Zrobiłem tym aparatem ponad 15 tys zdjęc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

TZ5 posiadam jako kompakcik i MEGAzadowolony jestem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

może być też inna firma byle by była w tym przedziale i robiła dobrej jakości zdjęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

Cała seria panasonic tz robi dobrej jakości zdjęcia. Panasonic góruje nad innymi producentami kompaktów jakością stabilizacji obrazu. Ponadto bardzo dobra optyka. Oczywiście takiego aparatu nie kupisz nowego za 300 zł, ale używka będzie ok. Kompakt nadaje się tylko do zdjęć gdy mamy w miarę dobre oświetlenie.

TZ5 jak był nowy w 2008 roku to nie kosztował 300 zł tylko 1200 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

nie wiemy do czego ma sluzyc ci ten aparat
a co za tym idzie, czy ma sie miescic w kieszeni
te nigdy nie beda mialy dobrej jakosci
choc jakos sama w sobie jest dyskusyjna
zdjecia rozmyte to najczesciej wina zlych umiejetnosci
ale oczywiscie nowe aparaty w cenie jaka cie interesuje, to plastik masakryczny
coraz czesciej lepsze zrobisz porzadna komorka
i tu zgadzam sie z przedmowca
nie zgodze sie z kolei na gorowaniem panasonica
ale to i tak bez znaczenia przy tej klasie sprzetu

jesli chcesz robic dobre zdjecia, powinnas miec przede wszystkim dobry obiektyw
polecilbym tobie dowolnego, uzywanego canona serii g
mozna kupic za mniej niz 300, ale mozna i za ponad 2000

akurat dzis nie widze ciekawego egzemplarza na alledrogo
jest taki staruszek
http://allegro.pl/canon-powershot-g2-jak-nowy-swietny-aparat-i3285651129.html
mysle, ze ten jest wart 200 zl

jesli moze byc to wiekszy aparat, to jakis z serii powershot s
sa znacznie slabiej wykonane, plastyk trzeszczy
ale ciagle porzadne
i sa juz bardziej masowe
duzo mlodszy s5 is np:
http://allegro.pl/aparat-fotograficzny-canon-powershot-s5-is-i3303902492.html

daj znac jak zakonczyl sie twoj wybor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

Nikon Coolpix S3500 Tu jest jego recenzja http://fotografcy.pl/nikon-coolpix-s3500-to-aparat-bardzo-prosty-w-obsludze/ Testy aparatów wykazują, że jest to najlepszy sprzęty w tym przedziale cenowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

Za 300 zł to ty nie kupisz dobrego aparatu.O.k może na początku pare fotek dobrych a po miesiącu kicha.Chcesz mieć dobre pamiątki na całe życie zainwestuj w lepszy sprzęt raz na długi czas a nie że będziesz się wkurzał na powolność jakość itp.Zaproponuje Ci SONY DSC-HX200V
http://www.mediamarkt.pl/gdynia/aparat-sony-dsc-hx200v,id-281733 Posiadam go i jestem zadowolony.
Jeżeli upierasz się żeby i tak kupić coś za 300 zł to poszukaj olimpusa coś znajdziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

ps. nie canona za te pieniądze miałem 2 -szajs
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

Taaa... superzoom. Każdy kompakt ze stabilizacją w obiektywie i małą ilością Mpix oraz matrycą cmos zrobi w miarę dobre zdjęcie. Panasonic ma świetną stabilizację we wszystkich aparatach i bardzo dobre algorytmy odszumiające.

Superzooma nie polecam, bo jest wielki jak lustro a zdjęcia jakości małego kompakcika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

za te pieniądze proponuje kupić panasonic fz8, jakąś używkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

SAMSUNG ES95 jest teraz w promocji w media expert za mniej niż 300zł. Myślę że warty uwagi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

Ja polecę Ci NIKONA COOLPIX S2600. Sam używam i nie narzekam. W Internecie znajdziesz go nawet w okolicach 250 zł. Nagrywa film w HD i ma 5-krotny zoom optyczny. W tym segmencie cenowy wydaje się najodpowiedniejszy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

do 3 stów to Samsung ES95 (299 zł): http://www.mediaexpert.pl/katalog/aparaty-kompaktowe,1095/?sort=

Mam go i dlatego poelcam, o innych nie mam pojęcia. ten się sprawdził. mały, wygodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Jaki aparat cyfrowy do 300 zł?

Najfajniejszą proprcje jakości do ceny mają według mnie aparaty Nikona.
Swoją drogą warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temat nieco odświeżę, bo zastanawiam się nad tym, czy szukając swojego wymarzonego aparatu cyfrowego, korzystać z dostępnych w sieci rankingów. Jeden z nich znalazłem przechodząc pod ten adres: https://najlepszyranking.pl/ranking-aparaty-cyfrowe - jak ma się on do rzeczywistości? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doskonały opis Dziękuję bardzo za podzielenie się swoimi przemyśleniami. Podkreśliłem wiele przydatnych informacji. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałbym również podzielić się z wami informacjami dotyczącymi najlepszych aparatow i zewnętrznych. urządzenia na rynku. Jestem pewien, że możesz znaleźć to, czego szukasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknij sobie na e-oko.pl mój facet prowadzi studio fotograficzne i bardzo często właśnie tam kupuje sprzęt fotograficzny. Mają możliwość kupna ratalnego z czego bardzo często też korzystamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak wydać własną książke (4 odpowiedzi)

Jestem w trakcie pisania, w zasadzie aktualnie już na ukończeniu. Czy macie jakieś porady jak...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (113 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Jak bezpiecznie inwestować na forex? (37 odpowiedzi)

Witajcie. Chętnie wymienię się doświadczeniami, a bardziej usłyszę Wasze porady, bo sam zamierza...