Jaki najlepszy smartfon

Jaki smartfon w okolicy 3500zl +/-
Wymagania:
- dobry aparat
- pojemna bateria
- dość szybki
- dobrze by miał bezprzewodowe ładowanie
- pojemny
- byle nie Samsung xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym miał taki budżet to wybór by padł na Asus rogphone 5 lub realme gt 2, świetnym wyborem jest również Iphone 13, szczególnie, ze jego cena jest o wiele niższa niż w dniu premiery.
Nie wiem czy widziałeś, ale jest możliwość wynajmu Iphone, opcja wygodniejsza jeśli nie chcesz wykładać takiej dużej kasy na raz:
https://imad.pl/dla_ciebie/najem/

Poczytaj sobie o tym w imad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie używam Samsunga Galaxy S20 i chcę go zaktualizować. Mam też iPhone'a 13 do pracy.

Nie mogę się zdecydować między iPhone 14 pro a Galaxy s23 ultra.

Jeśli chodzi o nowy telefon, oczekuję dobrego czasu pracy na baterii (może 2 dni przy lekkim użytkowaniu), bardzo dobrych zdjęć (mam dzieci i nie chcę przegapić jakiejś miłej chwili, więc potrzebuję telefonu z dobrymi aparatami, które mogą uratować chwilę jednym strzałem) i niezawodność.

Nie jestem użytkownikiem mediów społecznościowych, mam tylko komunikator, aby rozmawiać z przyjaciółmi i krewnymi, więc nie instaluję facebooka, instagrama, tiktoka itp.

Rozmiar iPhone'a 14 pro byłby fajny, ponieważ jest taki sam jak mój 13 i mój Galaxy S20, ale martwię się rozmiarem s23U.

Co warto zamówić? Jak s23U radzi sobie z robieniem szybkich zdjęć? Jak niezawodny? Mój obecny s20 nie jest taki świetny, więc raczej sięgam po i13, jeśli jest blisko.

Dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem iPhone 13 to idealny wybór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też polecam iphone 13
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

pozycjonowanie (60 odpowiedzi)

Dzień dobry. Posiadam własny sklep internetowy, w którym sprzedaje własnoręcznie robioną...

Oprogramowanie pod sklep internetowy (18 odpowiedzi)

Jakie polecicie oprogramowanie pod sklep internetowy ?