Jaki odkurzacz wybrać?

Cześć, właśnie szukamy z mężem nowego odkurzacza do domu. Myślimy o kilku modelach, ale zawsze lepiej się podpytać. Czy ktoś tutaj korzystał z firmy Dreame? Jak oceniacie ich produkty, warto je wybrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na pewno żadnego odkurzacza bym nie chciała, który jest bezworkowy, u mnie się nie sprawdził
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A u mnie workowe to porażka, Dreame T30 u nas sprawdza się idealnie - każdy zakamarek z nim posprzątasz i się nie namęczysz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kup sobie http://pixelghetto.com.pl/2021/09/22/polecane-roboty-sprzatajace-od-xiaomi/ jest naprawdę bardzo dokładny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

T30 jest świetny, sama korzystam z niego, ilość końcówek mnie zachęciła, bo tak jak mówisz, nawet kąty nie są mu straszne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


Ja mam odkurzacz bezworkowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dreame ma te przewagę, że jeśli masz zwierzęta to sprawdza sie perfekt. Bez porównania z innymi firmami - przetestowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My też myślimy o Dreame, teściowa ma i sobie chwali. Na jednym ładowaniu idzie całe mieszkanie porządnie wysprzątać i jeszcze baterii zostanie. Niestety teściowa zwierząt nie ma więc ciężko zgadnąć czy poradzi sobie z psią sierścią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To sprawdź sobie od nich T20 albo T30 neo. To są prawdziwe maszyny :) Moje ulubione modele od dreame.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polujemy i nie możemy sie zdecydowac który model, ale firma ta właśnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem najlepsze są od Dreame, sama mam T20 PRO i jestem bardzo zadowolona, łatwy w obsłudze, lekki i dobrze odkurza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a cenowo jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIenajgorzej, mają je w wielu elektromarketach. Najlepiej przez google sprawdzić cenę modelu który Cię interesuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dreame cenowo bardzo fajnie wychodzą, zwłaszcza w porównaniu do wysokiej jakości :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez mam Dreame na samej górze, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjelismy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mamy klasycznego karchera, niezniszczalny sprzęt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dreame totalnie godne polecenia, teraz rozwijają się na rynku, sprawdź sobie dane techniczne sprzętów a na pewno nie będziesz zawiedziona.aa osobiście mam V12, który ma regulowane zgięcie - o wiele łatwiejsze sprzątanie trudno dostępnych miejsc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dreame bardzo dobry wybór, mam H11 Max i nie wyobrażam sobie mieć teraz innego. Sprząta mi się nim dobrze, bo czyści podłogę i jednocześnie wsysa wodę jako mop elektryczny. Warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam odkurzacz bezworkowy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście mam V12 i też sprząta spoko, na pewno nie wymieniłbym na inny odkurzacz, widać, ze solidna firma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam taki odkurzacz, tutaj tekst z jego testem https://totemat.pl/odkurzacz-electrolux-ergo-easy-ztf-7650-opinia/ nie wiem czy są jeszcze takie w sprzedaży. Ale u mnie działa już z 10 lat i nigdy nie miał problemów w działaniu. Bardzo silny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...