Jaki prezent dla szefa?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Nie wiem co można kupić w prezencie szefowi firmy (tudzież mojemu bratu), która obchodzi okragły jubileusz no i robi z tej okazji dużą bibkę :) Macie jakies pomysły? (oprócz markowego pióra :) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

Może luksusowy krawat? Portfel skórzany? Dobra książka? Oczywiście wszytsko fajnie zapakowane, zawsze robi wrażenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

jezeli zima jezdzi na narty to ladna piersiówka , jezeli pali to markowa zapalniczka,jezeli skladasz sie np.z rodzicami to dobrej marki zegarek(na tych przedmiotach mozna cos wygrawerowac).Elegancki skorzany portfel tez jest dobry lub dobrej jakosci krawat+koszula.wszystko tez zalezy od zasobnosci Twojego portfela ;) moze twoj brat ma jakies hobby ?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

narty -> piersiówka z grawerkiem = fajny pomysł :) książka odpada i portfel również, ale dzięki za pomysły!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

A czy jaśnie oświecony pan szef robi prezenty swoim pracownikom?

Może poprostu lubisz wazelinkę?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Jaki prezent dla szefa?

Ten szef to Wery brat Tediku ,wiec chyba robi ,bynajmniej jej ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

hehe sami mamy piersióweczke z wygrawerowymi incjałami do picia cytrynówki na stoku:)

możesz zamówić w sklepiku z upominkami na parterze C. Kwiatkowskiego w Gdyni, my mamy taka ładną w krateczkę

i może do tego jakaś fajna naleweczka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

A może jakąś ciekawą grafikę czy inny obraz, który mógłby zawiesić nad "prezesowskim" biurkiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

Haniasta masz na mysli cytrynówke"TĄ CYTRYNÓWKĘ"co to z cytryn zalanych alkoholem i cukrem na 24 h ??? bo w moim towarzystwie jest powrzechnie lubiana ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

hmm to chyba jakiś łatwiejszy przepis
my się opijamy cytrynówką teścowki która moczy 2 cytryny w spirytusie przez pare dni, potem dorzuca jeszcze soku z cytryn, cukru i rozciencza i stoi to to pare tygodni, jak sie uchowa;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

A nasza ulubiona nalewka to taka: cytryny + świeży imbir + miód +wódka. Ale czeka się, aż będzie dobra 2 miesiące. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

prezent wybrany - elegancka piersiówka z grawerkiem, zapakowana w drewnianą skrzyneczkę imitujacą ksiązkę pt. "Poradnik prezesa" :)

Tedik, mój brat to szefuncio jak trzeba i nie tylko zarobki pracowników o tym świadczą, ale i sam fakt, że robi naprawdę fajną imprezę dla wszystkich pracowników firmy i ich rodzin.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

moceza napisał(a):

> A nasza ulubiona nalewka to taka: cytryny + świeży imbir + miód
> +wódka. Ale czeka się, aż będzie dobra 2 miesiące. Polecam.
fajne skladniki a mogla bys podac moze jakies proporcje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

10 dag świeżego korzenia imbiru pokrojonego w plasterki, 2 duże cytryny pokrojone w ósemki (razem ze skórką, ale wcześniej trzeba sparzyć)), 3 łyżki miodu (np. spadziowego lub wrzosowego) i 10 dag cukru zalać 3/4 l wódki (np. w dużym słoju) i odstawic na 2 miesiące. Potem przecedzić i przelać np. do karafki. Najlepsza jest klarowna, odstała jeszcze przez miesiąc. Smacznego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

dzieki zaraz ide do sklepu
po produkty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

o z imbirem też mi się podoba! dobra do racjonalizacji że się pije ją dla zdrowia hehe
muszę spróbować, wiem że specjalistką od gotowania i pieczenia już nie będę to moze choć od nalewek ;) tylko te dwa miesiące wytrzymac :/

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

To i tak jest jedna z łatwiejszych i "krótszych" nalewek. Czasem robię taką czosnkową (ta jest naprawdę lecznicza) i musi dojrzewać pół roku. Właśnie, jak spojrzałam do kalendarza, jutro wypada jej zlanie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

kup butelkę żubrówki palonej, szef na pewno będzie zadowlony :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaki prezent dla szefa?

Nie każdy lubi wyszukane alkohole, w razie czego czysta też jest wyjściem ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

Kiedyś szefowi sprezentowaliśmy na 20lecie firmy taki elegancki srebrnw etui na wizytówki, a na górze był grawer - szef był dumny i blady, do dziś stale ma go przy sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki prezent dla szefa?

Dopisuję się w temacie.Składamy się w kilka osób. Budżet 200 zł.Co można w tej cenie kupic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaki prezent dla szefa?

U nas kiedyś szef dostał super obraz - ręcznie namalowany przez jednego z pracowników. Były na nim karykatury wszystkich osób z zespołu, którym szef zarządzał. Odjazdowo to wyszło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukasz pomysłu na prezent dla szefa?
Sklep internetowy http://www.e-upominek.pl oferuje luksusowe prezenty i ekskluzywne upominki na każdą okazję. Oferujemy starannie wyselekcjonowane i sprawdzone produkty takich marek jak Sagaform, Ungaro, Nina Ricci, Cerruti, Cacharel, Jean Louis Scherrer, Christian Lecroix.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zależy jaki szef jak spoko to można coś fajnego ogarnąć. U mnie w pracy jest okej to dostał od pracowników zegarek i do tego kosz słodkości z poczty kwiatowej. Uznaliśmy że to już taki wypasiony prezent. My tak samo narzekac na niego nie możemy bo dba o nas i na różne okazję robi nam prezenty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słodkości dla szefa, nie każdy lubi. A alkohol to moim zdaniem taki uniwersalny upominek. Zobacz w Winezji, np te japońskie whisky. Niespotykany trunek na taki prezent jak znalazł https://winezja.pl/szukaj?q=japonia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy, jaki jest Twój szef, ale podejrzewam, że ceni sobie dobre marki. Może coś na nadchodzący sezon zimowy? Dodatki dla narciarzy Salomon. Stawiam na praktyczne prezenty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecałbym upominek w formie kubka do herbaty czy kawy z napisem https://mapgai.pl/Kubek-Facet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...