Jaki telefon warto kupić?

Możecie polecić fajny model telefonu dla kobiety? Chcę zrobić żonie prezent ale kompletnie nie wiem jakie modele teraz są modne. Wiem, ze żona lubi robić zdjęcia więc raczej musi mieć dobry aparat. Co polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobiety teraz uwielbiają robić sobie selfi, więc na pewno musi mieć dobry aparat i to nawet ten przedni. Samsungi są dobre, jakiś czas temu polecali Honor, dużo tego jest. Może porównaj kilka modeli i zobacz co jest warte uwagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Faktycznie może porównanie modeli będzie najlepsze. Google wskazało mi porównywarkę Komórkomat. Z tego co widzę to cała ta Xiaomi góruje, ale raczej jak już bym kupował to może faktycznie Samsunga.
Samsungi to generalnie dobra marka sprzętu. Ale może napisz jaki masz budżet na zakup takiego telefonu, bo tak będzie łatwiej coś zaproponować, bo w każdym budżecie inne modele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No do 1000 złotych. Ostatnio widziałem reklamę i Phone 5s za 999 zł ale ostatecznie spóźniłem się i były już wyprzedane, czego żałuję. Też zastanawiam się czy nie wziąć jej telefonu na abonament jak tak w tym Komórkomacie przeglądam oferty. Miała by darmowe do mnie rozmowy więc też bym na tym skorzystał.
To tym bardziej porównaj w porównywarce i zobacz gdzie w jakiej sieci jest najlepsza oferta. Ostatnio wydawało mi się, że T Mobile ma dobrą i spory wybór telefonów z wyższej półki. Ale to też pytanie jaką kwotę opłat możesz płacić.
No w sieciach większość ma abonament i opłatę miesięczną za telefon. Więc ostatecznie chyba jednak kupię telefon osobno. Zastanawiam się nad Samsungiem jednak. W gruncie rzeczy pomiędzy modelami J a S. Czy wiesz może która wersja jest lepsza. W porównywarce parametrami są bardzo do siebie podobne.
No kompletnie się nie opłaca teraz brać abonamentu. Bo przepłacamy za telefon. Lepiej poszukać modelu który nam odpowiada w np. takiej porównywarce o jakiej wspomniałeś i kupić coś nawet na raty w markecie. Opłaty będą zdecydowanie mniejsze.
No właśnie byłem wczoraj w salonie T mobile i okazało się to co mówisz. Opłata za telefon jest na start a potem prócz abonamentu jeszcze rata co miesiąc to szczerze wolę kupić coś osobno w elektro markecie. I postanowiłem iść z kobieta i niech sobie coś wybierze. Mam kilka typów co przez Komórkomat wybrałem, może uda mi się jej coś zasugerować.
ja właśnie w Komórkomacie porownuję Samsunga z Xioami i jak już to Xioami wypada dużo lepiej i taniej. I lepiej mieć telefon z marketu i na kartę a nie płacić raty i abonament.
Tia, samsungi są dobre zywkle. Ale jak skupić się jedynie na aparacie to polecam spojrzeć na ten model Huawei mate 20 pro, który wyróżnia się bardzo wysokiej generacji potrójnym aparatem Leica o ultraszerokątnym obiektywie, dzięki czego fotografie z daleka oraz bliska mają idealną ostrość i głębię koloru https://www.play.pl/telefony/huawei/huawei-mate-20-pro/
Moim zdaniem lg q6 jest bardzo fajną alternatywą https://www.play.pl/telefony/lg/lg-q6/
Dobre fotki. oszczędzna bateria nawet do 2 dni przy lekkim użytkowaniu, Telefon wydaje się mały ale jest bardzo czytelny i user friendly, gdybym miał wybierac to kupiłbym go jeszcze raz
Kiedyś miałam LG ale to były pierwsze smartfony. Mogę zapytać jak w tym modelu sprawdza się aparat? Aż z ciekawości zaraz sprawdzę na Komórkomacje specyfikacje tego modelu, bo o LG całkowicie zapomniałam, a może warto.
Daj sobie spokój z zaczynaniem szukania od przegladania takich porównywarek, z suchymi danymi technicznymi, szczególnie że widzę interesuje Cie głównie aparat.

Wpisz w neta coś w stylu "jaki smartfon do xx zł", dostaniesz mase wyników czy to w formie pisanej, czy wideo. Jak już wybierzesz przynajmniej kilka interesujacych, na pierwszy rzut oka, telefonów, to potem odpalasz youtuba i kanał Mobzilla (polecam) i ogladasz test telefonu, który Cie interesuje. W każdym teście dostaniesz m.in. odpowiedź, jak wyglada aparat w tym modelu.

I na koniec - pisanie, że Samsungi sa ogólnie dobre i w ogóle, to bajki marketingowe. Jeśli Samsung, to tylko seria S. Wszystkie inne J'ki czy A, będą słabe, mimo dużo wyższej ceny niż innych producentów, gdzie możesz trafić lepszy telefon. Więc nie można generalizować na temat marki. Jedyna generalna zasada to taka, że lepiej kupić telefon z najwyższej półki, który mial premierę rok lub dwa lata temu, niż coś nowego, ale słabego.
Jeżeli dla kobiety to zdecydowanie samsung galaxy A5. Moja żona używa go od paru miesięcy i jest zachwycona. Dostała go ode mnie na urodziny. Dodatkowo znalazłem go w fajnej ofercie na abonament w play więc nie musiałem wydawać miliona monet.
Ja też wzięłam sobie telefon w ofercie na abonament w play. Ale nie samsunga tylko nowego iphone X. Nie miałam jeszcze nigdy tak dobrego telefonu. Jedynym minusem jest cena ale w abonamencie się tego tak nie odczuwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam np bardzo dobre doświadczenia z samsungami, już od kilku modeli mam serię galaxy s i służą mi długo. Także polecam, np na bestcena.pl mają tą markę w dobre cenie.
Podbijam trochę wątek, bo akurat jestem na etapie poszukiwania nowego telefonu. Ważne jest dla mnie, żeby miał sporą baterię, której nie trzeba będzie ładować co chwilę i dual sim. Telefon jest u mnie narzędziem pracy, więc musi być wydajny.
A bierzesz pod uwagę BlackBerry? Ma pojemną baterię, więc jeśli pracujesz sporo na telefonie, to idealnie, bo jest wydajna. Dual sim też ma:)
Ja się mocno zastanawiam nad zakupem BlackBerry, warto w ogóle inwestować w taki sprzęt? Patrzyłem na ich telefony i wyglądają one na prawde ładnie i estetycznie
używam w firmie od niedawna i jestem bardzo zadowolona, wygodny w używaniu, chociaż chwilę mi zajęło przyzwyczajenie się do klawiatury to teraz mi się to wydaje super wygodne, robię dużo mniej literówek w mailach :)
Ja też ostatnio dostałam tego BB jako telefon służbowy, na początku było dziwnie z klawiaturą, ale powiedzieli nam, że to są najbezpieczniejsze telefony na rynku i nie ma mowy o innych. Mam go już mieisąc i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, najlepsze jest to, że bateria trzyma spokojnie dwa dni a nie tak, że muszę ładować telefon dwa razy dziennie.
Moim zdaniem LG V30 to najlepszy wybór ze względu na wysoką jakości audio a LG ma smartfony które z tych FLACów wycisną maksimum dzięki przetwornikowi audio quad. Obraz i wydajność też pierwsza klasa, aż ciężko znaleźć wady tego telefonu
https://www.play.pl/telefony/lg/lg-v30/
hm skłaniał bym się ku mojemu BlackBerry KEY2 z fizyczną klawiatura (qwerty) z 35-cioma podświetlanymi klawiszami dotykowymi jak i wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.
A jak w ogóle z płynnością pracy blackberry? Nigdy nie korzystałem z ich produktów.
U mnie super, nic się nie wiesza, bateria trzyma długo, jestem zadowolona.
Ja też mam go od niedawna ze względu na to, że długo trzyma bateria. Jest w ni android, działa szybko, nic się nie wiesza:)
Sony Xperia XA jest takim damskim telefonem, jak dla mnie. Bardzo łądne zdjęcia, działa bez przeszkód nawet przez lata :)
https://www.play.pl/telefony/sony/sony-xperia-xa/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Xiaomi także jest fajnym smartfonem, znalazłąm w bestcena w bardzo korzystnej cenie Xiaomi Redmi 7, konkret smartfon
no wiesz ja wolę sprawdzone telefony które są już na rynku od kilku lat taki mój wybór to BlackBerry Key2 fon który ma bardzo dobre parametry do tego podświetlana klawiatura qwerty z której bardzo dobrze się korzysta.
Należy telefon wybrać pod siebie.