Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Jakie biuro nieruchomości polecacie ? . Mam zamiar sprzedać mieszkanie , a potem kupić większe .Mam też możliwość zamiany mojego małego ''M'' na większe .Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług biura, ale słabo się orientuje ,które działa "uczciwie'' .Znam ludzi ,którzy dali rade sami sprzedać swoje mieszkanie i kupić inne.Słyszałam, że prowizje poszczególnych biur są bardzo wysokie . Dodam ,że mieszkam w Sopocie.Dziękuje za Wasze opinie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Jeśli masz czas na to polecam sprzedać/zamienić na własną rękę!!!!Może trochę dłużej to potrwa ale zaoszczędzona kasa i często nerwy!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

na pewno nie polecam Peruckich, moja mama podpisała z nimi umowę i jest b. niezadowolona z obsługi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Korzystałem https://trucktruck.pl/najlepsze-biura-nieruchomosci-dzialaja-w-trojmiescie/ super obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto się umówić na spotkanie http://perfectnails.pl/posrednik-nieruchomosci-godny-zaufania/ jestem zadowolona z obsługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

niekoniecznie dluzej - ogloszenia w anonsach czyta chyba kazdy kto chce sprzedac/kupic mieszkanie.
Na 100% taniej.
Bezpieczniej - na 100% nie (nie wierz w odpowiedzialnosc czyjakolwik - niczego nie udowodnisz).
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie ma takiej opcji zeby samemu dobrze sprzedac......To sa wlasnie nerwy, milion tel a co 2 klient bez zdolnosci kredytowej, ...NIGDY WIEC...tylko dobra agencja szybciej i jeszcze taniej bo mi chate wycenili za wiecej jak zechcialem ... wzieli umowina kwote
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja korzystałem http://donau-expert.pl/profesjonalna-agencja-nieruchomosci/ świetni fachowcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

biurowynajem.pl jest dużo niedorgich mieszkań z róznych źródeł szukają z moniter.pl perełki morizopn otodom domiporta wszystko jest w jednym serwisie jak cos sie na rynku ciekawego trafia od razu wysylaja powiadomienie o znalezieniu nowej oferty. wygodna usluga biura polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Upierdliwy człowieku. Przestań wrzucać tak nachalnie tę reklamę. Podpisujesz się i za kobietę i za mężczyznę. W samym tylko tym wątku masz masę wpisów, każdy tylko z innym podpisem. Patrz, obok imienia są takie magiczne cyferki. Po nich widać, że mimo różnych imion jedna i ta sama osoba pisze z tego samego urządzenia. Ogarnij się, naiwnych szukasz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam pomoc serwisu. szukali mi do skutku aż wynajęłam niedrogo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Biurowynajem.pl szybko wynająłem od nich tanie mieszkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto http://supercleaner.com.pl/polecane-biura-nieruchomosci/ będziecie zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Ja i moi znajomi mamy pośrednika super. Jest najbardziej profesjonalna osoba, często bezinteresownie wykonuje wiele spraw.Ma biuro od 20
lat w tym samym miejscu tj w Spółdzielni Mieszkaniowej Przymorze.
Bezinteresowny, przemiły i dokładny.Rzadkość w tym świecie.
Mam tylko stacjonarny, ale nw internecie pewnie jest i kom.Jarosław Arcyman te. 58 553 43 20
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

bezinteresowny - chyba nie rozumiesz znaczenia slowa.
no chyba ze reklamujesz samego siebie hehe...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

korzystalem z usług pana Arcymana, profesjonalny...fakt prowizje bral......tak jak kazdy! posrednik - ale dokumenty i wszystkie sprawy DOKLADNIE SPRAWDZONE , nie takie wtopy jak z teoretykami z METRO.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Ja polecam wystawić ogłoszenie prywatne, poczekać aż pośrednicy zaczną dzwonić i wybrać tego, którego oferta najbardziej się spodoba.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Kierować się ofertą, który jest najtańszy ? Dziękuję bardzo. To jak z chińszczyzną. Mogę poradzić tak - wybierz jedno biuro (i tak są spięte w system wymiany ofert, a powtarzająca się oferta w necie wcale nie poprawia sytuacji) i wybierz takie, gdzie pośrednicy zajmują się jednym działem nieruchomości - czyli w Twoim wypadku tylko sprzedażą mieszkań. Jakoś nie mam przekonania do pośredników do wszystkiego jak to jest w małych biurach. Sieciówki (czyli biura w sieciach niby ogólnokrajowych) to po prostu franczyza - więc też nie polecam. Pośrednik przynajmniej (dzięki prowizji) sprzeda Ci lokal za najwyższą cenę jaka jest możliwa do uzyskania (choć może być tak, że Tobie wyda to się mało - ale to już polskie bagienko - każdy Polak zna się na wszystkim lepiej), natomiast jak będzie brał od Ciebie niską prowizję to na siłę będzie szukał klienta własnego i blokował ofertę innym biurom. Więc pozorna oszczędność może dać kiepskie efekty. Trochę przemaglowałem biura i jakoś trzymam się chyba największego (T) w Gdańsku - przynajmniej mają ludzi wyspecjalizowanych w poszczególnych rodzajach nieruchomości i mówią wprost co jest możliwe. Ale każdy musi podjąć swój wybór.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

sh a Ty najlepiej się znasz na wszystkim co?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Nie - po prostu wyrażam swoje zdanie.
Natomiast jeżeli Ciebie tak to razi, że mam coś do powiedzenia .... cóż .... lepiej nie skomentuję.

A pewne podstawy mam bo z biurami mam do czynienia od ponad 10 lat i trochę nieruchomości przeszło mi przez ręce.
Trzeba przyznać, że coś się jednak przez ten czas wyrobiły. Poprzednia generacja biur (większości na szczęście dla klientów już nie ma) to dopiero był niezły hardcore.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

partnerzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Hmmmm - jak ktoś lubi emocje :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Partnerzy nie są członkami SPPON - Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Tym samym nie są członkami systemu wymiany ofert http://www.mls.pomorze.pl

Więcej na stronie http://www.sppon.pl oraz http://www.mls.pomorze.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Nie są czlonkami SPON bo ich po prostu wyrzucili za łamanie zasad. Dla nich liczy sie tylko kasa.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Ponoć w ogóle ta ich fuzja z Metrohouse to nie fuzja a zwykłe przejęcie przez Metrohouse.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Hm, skoro ludzie im tą kasę płacą to co w tym złego :). Co do zasad - na rynku w tej chwili nie ma żadnych zasad.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Osobiście polecam witrynę biurowynajem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam Pomogli mi znaleźć niedrogie mieszkanie. Jestem usatysfakcjonowana pomocą tego biura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kasio, Alinko i jak jeszcze się nazwiesz? Na dole Dawid i Dariusz to też ty.
Nie wciskaj na siłę chorych, wyssanych z palca opinii, bo to zwykła reklama, a nie opinia kogoś, kto na serio skorzystał i poleca. Zniechęcasz zamiast zachęcać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

nastepny posrednik ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale przecież praca jak każda inna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

próbuję teraz sprzedać mieszkanie. Zgłosiło się do mnie metrohouse, profesjonalne prowadzenie tematu, przysyłają raport ilu osobom przedstawili ofertę, jakie było zainteresowanie, przyprowadzili szybko klienta. Pokazują jak wygląda oferta itp., ale wysoka prowizja. Współpracuję też z agencją AGIS, rodzinna atmosfera, jasne zasady,dużo niższa prowizja - oczywiście płatna tylko w przypadku realizacji sprzedaży. Próbowałam sama, ale ogłoszenia też nie są za darmo, i cały czas trzeba o tym myśleć. Zwiększyłam cenę o wysokość prowizji i przestałam zajmować się tematem. Obie agencje, jak i wiele innych przy Świętojańskiej w Gdyni.
Możesz dać ogłoszenie na www. oferent.pl lub w gratce, tam dużo osób zagląda. M
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Ogólnie powiem tak, dobrych biur jest wiele, gdybym jednak miał jakieś wybierać, to myślę, że byłby to Jartom. Jeżeli jednak możesz sprzedać mieszkanie bez pomocy biura, to zrób to:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

ja sprzedałem w maju z Geraszek, metrhouse,i te duze ogolnopolskie bardzo słabo, im mniejsze biuro tym bardziej sie stara
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam biuro Geraszek nieruchomości dwa razy miałam wynajem mieszkania i bez problemu a teraz sprzedaje mi mieszkanie jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Zdecydowanie się zgadzam, sam korzystałem z usług tej firmy i jestem zadowolony.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Metrohouse- zdecydowanie odradzam...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

A1 - biuro ktore wystawiało moje mieszkanie ! bez umowy i bez mojej zgody - przedstawiajac jako ich oferte ! blisko bylo do ..... KOMPLETNIE nierozgarnieci ludzie, nic nie wiedza ale ponoc moga sie dowiedziec czy cokolwiek jest aktualne...... nie wiem wyglada jak pralnia pieniedzy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

a dobre to MUSKAT i WEJCHET czy jakos tak - bardzo "normalni" bezposredni i przyprowadzaja klientow a nie OGLADACZYs
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

ja swoje mieszkanie sprzedawałam z Home Broker, polecam bardzo profesjonalne biuro z kompetentnymi agentami, którym zależy na szybkim sfinalizowaniu transakcji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Ja akurat ich nie polecam. Sprzedaż ślimaczyła sie strasznie, mimo obniżonej dwukrotnie ceny, która sami zasugerowali. Słaba komunikacja.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej kupować i sprzedawać na własną rękę, bez prowizji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

ja mogę dać antyrekomendację - na pewno się komuś przyda!
stanowczo nie polecam arena nieruchomości gdansk. nikt mnie nigdy w życiu nie potraktował tak źle, jak oni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tak może coś więcej ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Kłamcy jakich mało
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biurowybajwm polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak tak tak. Wiemy. Już wiele razy to tu pisałeś. Właściciel? Aż tak cienko ci idzie, że tak chwalisz na siłę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znajoma poleciła mi biuro nieruchomości Income house & apartment . Przyjechał Pan konkretny, a do tego komunikatywny i budzący zaufanie. Myślę, że to ważne z punktu widzenia kupujących i oferowania im mojego mieszkania. Pan był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie,  znający rynek i oczekiwania kupujących, szczególnie tych inwestycyjnych. Klient, któremu sprzedałam mieszkanie, kupił je jak się okazało właśnie na wynajem. Transakcja od początku do końca przebiegła sprawnie i z moim jak najmniejszym udziałem, na czym mi zależało, bo mam wielu pacjentów i pracuję od rana do wieczora. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Osobiście polecam https://orlex.pl/ dzięki nim mam super mieszkanie w Wejherowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chyba nie zrozumiała Pani tematu, Pani Karolino.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja serdecznie polecam http://inhouse.szczecin.pl/mieszkania/sprzedaz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wiesz co, ja skorzystałam z https://elite.nieruchomosci.pl/ - posiadają super projekty i wybrałam jeden z domów dla siebie poza moim rodzinnym Trójmiastem. Posiadam teraz jednorodzinny domek w Szczecinie, jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polecam rozwijające się biuro Milton Grupa Nieruchomości: https://milton-nieruchomosci.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jakbyś się wybierała do Wrocławia, to polecam SDP nieruchomości, fachowcy z szeroką bazą lokali, oblatani w przepisach prawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jeśli będziesz chciała też dokonać wyceny, najlepiej od razu skorzystaj z biura, które zajmuje się wyceną nieruchomości (np. http://briwyceny.pl, mogę z czystym sumieniem polecić). Dobrze też wybrać takie biuro, które istnieje na rynku już dłuższy czas i ma naprawdę dobre opinie. Nie brak nowych biur, które głównie dużo obiecują, a niewiele robią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo dobrze rozwinięty marketing mają w https://em5.pl, do tego sporo pracowników i można naprawdę szybko uplasować nieruchomość pod wynajem. Jak sam się bawiłem w wynajem mieszkania studentom to zbyt wielu sukcesów nie miałem. Teraz wszystko przez nich idzie i praktycznie bez problemu. Może dwa, trzy tygodnie mam okresów, gdzie kogoś w nieruchomości nie ma, więc jestem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co do sprzedaży to nie mam doświadczenia, ale jeśli chodzi o kupno, to lepiej bezpośrednio (jeśli chcesz kupić od dewelopera), od zaufanej firmy, bo po co płacić prowizję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja przede wszystkim polecałabym stronę https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/mieszkania jeśli chodzi o wybór odpowiedniej oferty. Jestem przekonana, że każdemu spodoba się to, jakie oferty tam występują. Oczywiście oferty są od różnych biur nieruchomości i skierowane są dla osób, które marzą o tym, aby kupić swoje mieszkanie na Pomorzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sporo firm w dużych miastach się takimi usługami zajmuje więc raczej nie będzie problemu ze znalezieniem dla siebie propozycji. Miedzy innymi możesz zobaczyć sobie ofertę http://www.pmspoland.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nam z nieruchomościami pomagał Pan Krzysztof z chmielewski-nieruchomosci.pl polecam w 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

A ja polecam biuro nieruchomości Agent House Pani Kasia rzetelna i skuteczna osoba polecam! Telefon kontaktowy 535477774 może się komuś przyda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Osobiście polecam My Home - https://my-home.expert. Bardzo szybko udało się im znaleźć kupca na mieszkanie. Dodatkowo prowizja również była dobra w porównaniu do innych ofert. Tel. 507506527
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Biuro Nieruchomości ProjektME. Świetna oferta mieszkań oraz domów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mogę polecić Biuro Nieruchomości Chmielewski. Prowadzą profesjonalne działania w zakresie znalezienia odpowiedniego mieszkania. Świetne doradztwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o mieszkania w Sieradzu to możesz skorzystać z oferty biura nieruchomości Krawczyk (nkrawczyk.pl) fajnie zorganizowane biuro, gdzie faktycznie możesz liczyć na dobrą ofertę, pracownicy zaangażowani i ja przy ich obsłudze nie mam żadnych problemów, zawsze dość szybko udaje się najemcę znaleźć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, Zapraszam Państwa do skorzystania z usług: Biuro nieruchomości, wynajmu krótko - długoterminowego, obsługi mieszkań.
Świadczę usługi na rynku trójmiejskim od wielu lat. Posiadam doświadczenie w najmie.

Pomagam takim osobom jak Ty w obsłudze lokali, kupnie, sprzedaży, szybkim znalezieniu odpowiedzialnych i wypłacalnych najemców oraz zarządzam nieruchomościami w twoim imieniu. Dzięki temu Ty będziesz się cieszył dochodem pasywnym, bez konieczności tracenia cennego czasu na przygotowanie mieszkania pod wynajem, poszukiwanie najemców i późniejszą obsługę nieruchomości.

Jeśli dołączysz do grona moich klientów, zaopiekuję się od A do Z twoim mieszkaniem. Będzie ono dostępne na booking.com i innych portalach do wynajęcia.

Służę również pomocą w organizacji remontów mieszkań lub domów. Posiadam zaufaną ekipę remontową, która sprawnie wyremontuje twój lokal.

Jeśli chcesz zlecić zarządzanie najmem odpowiedzialnej osobie i cieszyć się realnym dochodem pasywnym, bez tracenia cennego czasu, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Przede wszystkim podstawą dobrego najmu jest zaufanie między klientem a zarządcą. Stawiam również na praktyczność - każde mieszkanie musi być ubezpieczone jak również najemcy polisą OC w życiu prywatnym.

Świadczę również usługi porządkowe, pranie tapicerek profesjonalnym odkurzaczem piorącym. Mycie okien, mieszkań i firm.

Zapraszam na blog: https://stadnickihouse.blogspot.com

Zapraszam do moich wpisów:
https://stadnicki-house.business.site

Porozmawiajmy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może ktoś z was prowadzi swoje biuro nieruchomości??? Jak tak to może mi zdradzicie z jakich programów korzystacie, które ułatwiają sprzedaż, zarządzanie nieruchomościami, ofertami? Ja znalazłam artykuł https://szukajlokum.pl/programy-dla-biur-nieruchomosci w którym jest kilka opcji do wyboru... Nie wiem jednak które z nich najbardziej mi się przydadzą. Pomożecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Ci doskonałe biuro nieruchomości z troskliwą i przesympatyczną obsługą. Godwill Zalazłem dzięki nim mieszkanie. Jestem z nich bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Jak w Warszawie to wiele okazji jest na biurowynajem.pl szukali mi niedrogich mieszkań które wynajęłam. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Polecam ten portal biurowynajem.pl faktycznie jest duzo okazji w niedrogich cenach. Bez prowizji przy wynajmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Artur i Ania. Jedna i ta sama osoba, jedna upierdliwa reklama...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo Sympatyczna Pani, właścicielka mieszkania w Warszawie. Kontakt został mi udostępniony na stronie internetowej biurowynajem.pl podpisałam z tą Panią umowę najmu i wynajmuje do dziś piękne mieszkanie w niedrogiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

O do Artura i Ani dołączyła i Sylwia... Ciężkie schizy, oj słabe te reklamy. Zmieniłaś/eś laptopa na telefon czy coś w tym stylu, ale ten magiczny numerek przy imieniu nie kłamie, że nadal z tego samego miejsca piszesz hehehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuję za podpowiedz. skorzystałem z ich bazy ofert na bourowynajempl i wynająłem niedrogie mieszkanko na Woli. Polecam pomoc w szukaniu mieszkań bardzo mi to ułatwiło zadanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W przypadku Kingdom (http://www.kingdomelblag.pl możesz oczekiwać profesjonalnej obsługi tych osób, które tam pracują i faktycznie tym samym sprzedaż mieszkania może być łatwiejsza. Na pewno Twoje zaangażowanie będzie mniejsze, a poza tym można liczyć też na to, że im faktycznie szybciej pójdzie poszukiwanie kupca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Ja Korzystam z pomocy serwisu biurowynajem.pl szukają dla mnie fajnych mieszkań w okazjonalnych cenach według moich kryteriów wyszukiwania. Usługa wygodna i pomocna. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jakie biuro nieruchomości polececie ??

Serwis biuriwynajem.pl pomógł nam wynająć niedrogo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dariusz, Dawid. Wyżej też wpisy jako Ania czy Artur. Jedna ta sama osoba. Nikt się nie kapnie, że to tylko reklama, a nie polecenie z doświadczenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sam nie mogłem sprzedać mieszkania a z pomocą partner.nieruchomosci.pl poszło to zdecydowanie łatwiej. Profesjonalna obsługa, zajęli się przygotowaniem prezentacji mieszkania na swojej stronie, potem również pokazywali kupcom i jakoś udało się to zorganizować. Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie polecam, profesjonalna obsługa na wysokim poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam, że na sensowną ofertę możesz liczyć z oferty biura Wro Nieruchomości (http://www.wronieruchomosci.pl Kontakt bardzo dobry z Panią Anną, bardzo dobrze przygotowana oferta. Jeśli chodzi o mnie to jak będę miał sprzedawać czy znowu wynajmować mieszkanie to pewnie będę także się z nimi w tym temacie kontaktował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kompleksową ofertą jeśli chodzi o luksusowe nieruchomości zajmuje się https://vilea.pl/. Doświadczona agencja, która świetnie zna rynek nieruchomości premium i faktycznie na obsługę w tym zakresie będzie można liczyć. Spore doświadczenie sprawia, że faktycznie można liczyć na pomoc, która pozwoli na szybsze znalezienie kupca. Właściwie po Twojej stronie nie będzie tutaj wielkiego zaangażowania, to oni kompleksowo się wszystkim zajmą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem świetnym biurem nieruchomości jest http://www.goodwill-nieruchomosci.pl/. Współpraca z pewnością na profesjonalnym poziomie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto skorzystać z usług http://kameralnebanino.pl/kiedy-warto-skorzystac-z-uslug-rzeczoznawcy-nieruchomosci/ fachowcu z najwyższej półki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wynajmowałem mieszkanie w Sopocie i trafiłem przez https://www.trojmiasto.pl/Estate-Polska-o74629.html, ale generalnie to śledziłem większość portali z ogłoszeniami. Po prostu u nich pojawiały się najciekawsze i całkiem konkurencyjne cenowo pozycje. Nie jest łatwo znaleźć, bo ludzie szybko zaklepują, bardzo szybko dzwonią do właścicieli, pośredników. Teraz właściwie wszystko leci przez agentów, więc warto mieć kontakt z tymi rekomendowanymi, dynamicznymi. Tutaj trafisz. Zapewniam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda. Pozdrawiam! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skorzystałem http://volupte.pl/poszukiwania-dobrego-biura-nieruchomosci/ jestem zadowolony z podjętej współpracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z radością wspominam współpracę z biurem nieruchomości https://www.goodwill-nieruchomosci.pl/. Wyjątkowo profesjonalne podejście i troska o klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mogę ci polecić to biuro nieruchomości https://nestate.pl/ Zapoznaj się z ich ofertą. Pomogą ci zarówno w sprzedaży jak i w znalezieniu odpowiedniego domu/mieszkania. Ja jestem zdania, że pomoc specjalistów od nieruchomości jest na wagę złota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem na rynku trójmiejskim najlepszą opcją są obecnie Goodwill & Co https://www.goodwill-nieruchomosci.pl/. Sporo moich znajomych korzystało z ich usług, nie zdarzyło się, żeby ktoś narzekał. Wszystko przeprowadzone zgodnie z ustaleniami, szybko i konkretnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam biuro niruchomości homfi! Profesjonalnie, szybko, najpierw pomogli mi sprzedać mieszkanie, później kupić nowe i znaleźć najemcę. Szczera polecajka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swoje trzypokojowe mieszkanie sprzedałam bardzo szybko za pośrednictwem biura Alokum Nieruchomości. Uzyskałam satysfakcjonującą cenę. Polecam ich usługi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele cennych informacji można znaleźć na https://srebrnawyspa.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Meble ogrodowe (48 odpowiedzi)

Założyłem nowy wątek, bo wszystkie dotyczące mebli ogrodowych są już bardzo stare. Jakie macie...

Jakie okna polecacie? (144 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?