Jakie mleko modyfikowane poleciłybyście?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Nie ogarniam różnorodności. Jak już coś mam na oku, to czytam krytykę a coś muszę mieć dla dziecka. Jestem w końcówce ciąży. To moja druga. W pierwszej okazało się że po prostu... nie mam mleka. (Po nakręcaniu laktacji udawało się laktatorem ściągnąć... parę kropel).
Wolę więc mieć już coś dla dziecka przygotowane.
Na co patrzeć, czego się wystrzegać. Która marka jest najbardziej wiarygodna. Proszę o podpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My cały czas używamy zwykłego Bebiko. Na próbę kupiłam na początku kilka innych marek jak np. Humana czy Bebilon, ale moje dziecię wciągało tak samo jak Bebiko. Różnicy nie było. Zaznaczam, że dziecię nie jest na nic uczulone, więc nie jest nam potrzebne jakieś specjalistyczne mleko.

Tak naprawdę to każde mleko ma swoje plusy i minusy. Idealnego nie ma, więc zastanów się na spokojnie i sama coś wybierz bez nadmiernego ufania internetom.

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie mleko modyfikowane poleciłybyście?

Polecam Bebilon profutura u mojego dziecka na się sprawdzilo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie mleko modyfikowane poleciłybyście?

Polecanie mm nie ma kompletnie sensu. Kazde dziecko jest inne. Jedno vedzie ulewalo to trzeba bedzie zageszczac, inne bedzie mialo nietolerabcje laktozy, jeszcze inne alergie skorne. Generalnie to tylko metoda prob i bledow jest ok zakladajac ze wirkszosc osob bie czyta skladu mleka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak już chcesz się zaopatrzyć na wszelki wypadek to nie ma sensu kupować od razu wielkich opakowań. Różne marki mm są w jednorazowych saszetkach, buteleczkach 90 ml lub kartonach 500 ml. Tak jak napisała Monika, tylko metoda prób i błędów.
A może laktacja się rozkręci i nie będzie potrzebne? Kto wie. Zdrówka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry jest Bebilon Profutura. Znajomy lekarz mi polecił, skład ma bardzo dobry. I u naszego malucha się sprawdził. Tylko drogi niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja corka po Bebilonie miala takie zaparcie kilka dni po porodzie ze doszlo do uszkodzenia odbytu albo jelita grubego, juz nie pamietam.

Tez mi lekarz polecal i nic to nie dalo. To kwestia indywidualna tylko i wylacznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, dziewczyny!
Naświetliłyście mi sprawę. Gdy byłam w ciąży, nakarmiono dziecko zanim się zorientowałam i tym, co szpital miał od sponsora. Teraz chciałam mieć kontrolę nad sprawą i wybrać coś może lepszego. Dzięki wam rozumiem dlaczego to nie takie proste.
Oczywiście też liczę na laktację ale po przebojach ostatnio, wiem że to nieprawda, że jest zależna od starań. Jeśli jest się po cesarce, przed terminem porodu więc laktacja się nie zaczęła, na lekach i po głodówce, to można starać się na wiele sposobów, a i dziecko pokarmu nie dostanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas też to mleko Bebilon sprawdziło się najlepiej, a jeśli chodzi o cenę, to zajrzyj sobie do apteki DOZ, ja sprawdziłam różne sklepy i apteki, u nich jest najtaniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...